Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis 50tl benzin parası istedi :)

matu

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracım hasarlıydı yapıldı. Servise almaya gittim benden 50TL'lik benzin parası istediler. Arabada hiç benzin yokmuş kontrol etmek için test sürüşüne çıkmışlar muhasabeden almışlar parayı. Böyle birşey olabilir mi :)

Aracı sizden aldıklarında bi form dolduruyolar benzin durumunuda gösteren eğer o kağıttan sizde de varsa "banane ben test edin mi dedim hasar vardı tamir edin dedim" diyip işin içinden çıkarsınız

eger aracında gercekten benzın yoksa ve aldıgındda ortalama 40 tl lık benzın varsa sıkıntı yaratmya gerek yok ama baska turlu brı sey varsa hakkını ara tabı

Servisler var ya ah o servisler alayı üç kağıtcı...Benzin dolu gidiyosun tam çeyrek dilim benzin harcıyolar neymiş test ettik..!!Benzin az gidiyosun bu sefer yetmedi deyip geçiriyolar...Daha önce bana oldu...10 liralık benzin koymuşlar 30 lira istediler..Bende itiraz ettim ve vermedim...Bunlara asla güvenmicen...!

fişini isteseydiniz aldığı benzinin

• Beğen
Reaksiyonlar: mR'
aslında olabilir böyle birsey.ben sormustum dedim yakıt yok bırakıyorum napcaksınız biz alıyoruz ne kadar lazımsa fişini sizin faturaya zımbalıyoruz demişlerdi :)

Benimde başıma geldi ama fişini verdikleri için hiç şüpe duymamıştım...

Bence böyle bir şey istemeleri etik değil servis aracı teslim alırken kontrol etmeli ve test için benzin lazım ise kasko şirketinden almalı çünkü araç size teslim edilene kadar yapılan testler uygulamalar bitmiş sayılmaz yani aracınız onarılmış sayılmaz diye düşünüyorum. Ayrıca her işte risk vardır bu riski de servis üstlenmeli risk olmadan ticaret yapılmaz. zaten size vermiş olduğu hizmetten para kazanıyor ve epey çok kazanıyor böyle ufak şeylere takılmamalı servis , ayıp etmiş diyorum. Yetkili servis ne yapsa yeridir.

ilk defa duydum şaşkınım 50 tl benzin parası :)

Geri
Üst Alt