Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis Çağrısı

Erzurum ersesi aradim boyle boyle bir konu varmis neyin nesi dedim..yogunluktan arayamadik ama arayacaktik, istediginiz zaman gelin arkadaslar ilgilenecek dediler.. bende cuma gunu musaittim gittim.. her zamanki isteksiz tavirlarla zar zor yaptirdim..ilgi alaka maalesef yok burda.. servis bombos ama gelen musteriyi de kaçırıyorlar.. Sonucta yaptirdim ama neyi degistirdiler ne yaptilar insan bi gosterir..kendim buldum ne yaptiklarini..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Oncelikle merhaba kazara aracla alakali bi sorun icin servisi aradim ve bana guncelleme oldugunu soylediler randevu alip servise gittim servis danismani akü ye bir pul takilacagini ve guncelleme yapilacigini soyledi aracim 2015 model olup 2016 makyajli kasalar dan 2,5 yildir kullanmaktayim islem 45 dakika surdu ve arcimi aldim 2,5 yildir kullandigim araç inanilmaz atik olmustu sincap gibi ordan oraya ziplar olmustum alt devirlerde bi hantallik vardi guncellemden sonra o hantallik tarih olmustu yokus kalkis destegi freni biraz gec birakiyodu bu yuzden ani hareketlerde stop etme problemi yasiyordum bu sorun da tarih olmustu vites gecisleri debriyaj ve kavrama mukemmel otesi olmustu aracima suan asik olmuş
Durumdayim

Geri
Üst Alt