Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Servis Çağrısı

Bordo Mavi

Kayıtlı Üye
Benim gibi 2016 model 1.2 tsi ibiza'sı olan arkadaşımı bulunduğu ildeki yetkili servisi mekanik bir güncelleme için servise çağırmış.

Beni çağıran olmadı. ben de servisi aradım. doğruymuş böyle bir durum varmış. otomatik kapıların açılıp kapanması ile ilgili akü bağlantısına bir müdahale yapılacakmış. muhtemelen yakında çağrılırsınız dediler.

Forumdan bu konu ile ilgili çağrılan oldu mu ? olduysa tam olarak ne yapıyorlar ?

Benim gibi 2016 model 1.2 tsi ibiza'sı olan arkadaşımı bulunduğu ildeki yetkili servisi mekanik bir güncelleme için servise çağırmış.

Beni çağıran olmadı. ben de servisi aradım. doğruymuş böyle bir durum varmış. otomatik kapıların açılıp kapanması ile ilgili akü bağlantısına bir müdahale yapılacakmış. muhtemelen yakında çağrılırsınız dediler.

Forumdan bu konu ile ilgili çağrılan oldu mu ? olduysa tam olarak ne yapıyorlar ?

Konusu daha yeni başka bir arkadaşta çağrıldı şase bağlantısı için Civata takılıyor sanırım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Selamlar,
Bugün sabah başka bir işlem için servisteydim yani beni çağırmamışlardı. Bana da güncellemeden bahsettiler. Şase bağlantı kablosunun ucuna pul taktılar. İşlem 2 dakika. Sonrasında da aracı bilgisayara bağladı toplam 10 dk anca sürdü. Bu pulun eksikliğine bağlı olarak arıza ile servise gelen araç oldu mu dedim yok dedi pulu takan görevli.

ben de çağrıldım. Aracım 2015 model ibiza 1.2 tsi

Arkadaş akü bağlantısı için demiş, diğer arkadaşlar şase ile ilgili demişler. Acaba seriye göre farklı problem mi var düzeltilen? Beni de arayan olmadı.

Şase kablosunun şase bağlantısındaki pulu değişiyor. Başka birşey yok arkadaşlar. Merak etmeyin 5dk'lık bir işlem. Bilginize sunarım

26.11.2018 de gittim benide çağırmışlardı aynen aküye bir işlem yapıp birde bilgisayara bağlaayıp versiyon güncellenecek dediler 20 dk falan bitti işim

Bugün beni de aradılar. Öğleden sonra gideceğim. Şasideki bir pulu değiştireceklerini söylediler.
Arac 2016 ibiza.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir ispanya sitesinden çeviri. 97CY aktivasyonu yapıldı benim arabama.
346f41f3a3a3ae8c1fafcde80f10e4cc.jpg

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt