• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Servis Çağrısı

İsim
Yasin
Nereden
Kocaeli
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Plaka
41 DJ 263
Benim gibi 2016 model 1.2 tsi ibiza'sı olan arkadaşımı bulunduğu ildeki yetkili servisi mekanik bir güncelleme için servise çağırmış.

Beni çağıran olmadı. ben de servisi aradım. doğruymuş böyle bir durum varmış. otomatik kapıların açılıp kapanması ile ilgili akü bağlantısına bir müdahale yapılacakmış. muhtemelen yakında çağrılırsınız dediler.

Forumdan bu konu ile ilgili çağrılan oldu mu ? olduysa tam olarak ne yapıyorlar ?

İsim
mehmet
Nereden
Kocaeli
Araç
Ateca 1.6 TDI Style
Plaka
41 YZ 518
Benim gibi 2016 model 1.2 tsi ibiza'sı olan arkadaşımı bulunduğu ildeki yetkili servisi mekanik bir güncelleme için servise çağırmış.

Beni çağıran olmadı. ben de servisi aradım. doğruymuş böyle bir durum varmış. otomatik kapıların açılıp kapanması ile ilgili akü bağlantısına bir müdahale yapılacakmış. muhtemelen yakında çağrılırsınız dediler.

Forumdan bu konu ile ilgili çağrılan oldu mu ? olduysa tam olarak ne yapıyorlar ?
Konusu daha yeni başka bir arkadaşta çağrıldı şase bağlantısı için Civata takılıyor sanırım

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

İsim
Hamit YILDIZ
Nereden
İstanbul
Araç
İbiza 1.2 TSI Style
Selamlar,
Bugün sabah başka bir işlem için servisteydim yani beni çağırmamışlardı. Bana da güncellemeden bahsettiler. Şase bağlantı kablosunun ucuna pul taktılar. İşlem 2 dakika. Sonrasında da aracı bilgisayara bağladı toplam 10 dk anca sürdü. Bu pulun eksikliğine bağlı olarak arıza ile servise gelen araç oldu mu dedim yok dedi pulu takan görevli.

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:37) Üyeleri Gör
Üst Alt