Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SERVİSTE PARK SENSÖRÜ 340 TL :/

berat06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün servise gittim hem servis fiyatlarını öğrenmek hemde park sensörünün fiyatını öğrenmek için servis ücreti 400 TL senelik bakım, ayrıca park sensörü özelliksiz hiçbirşeyi yok sadece uyarı veriyor 340 TL dedi. Tabiki vazgeçtim bu nedirya sanayide en kral park sensörü ekranlı falan 150 TL....

Fiyatlar ellerinde bunların heralde herkese ayrı bi fiyat veriyorlar anladığım kadarıyla. @parsef hocam 465 e yaptrmtı doğru hatırlıyorsam

Bunu dışardan yaptırsak bile herhangi bir elektronik ağrızada doğuş sürekli bu park sensörünü bahane edip garanti dışı bırakacak gibi geliyor bana garanti bitene kadar sadece dış görüntü ile oynmayı düşünüyorum ben yayı bile bahane eder bunlar

Aynen doğru diyosun, zaten dedim dışarda taktırcam dediki bi sorun olursa park sensöründen biliriz... Yani bu demek oluyoki garanti bitene kadar park sensörü taktırmıycaz.

Bu arada online servisten randevu alma hangi linkten oluyor

Seatın kendi sitesinden üyelik alıp giriş yapınca cıkıyordu diye hatırlıyorum

Servise gittiğinizde cupra kiti ve spoileri sorma imkanınız varsa sevinirim hocam bi öğrenemedim kendimde gidemedim bi türlü fırsat yaratıp

Geri
Üst Alt