Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Şeritli araç muayeneden geçerken sıkıntı olur mu ?

Bencede gecer diyorum

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

%30 unu gecmedigi surece sorun yok diye biliyorum. Bende girecegim muayneye kapilarda serit yazi var deniyecegim gecerse gecer gecmezse ayakustu sicak suyla söker oyle bidaha gireriz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Muayeneye gitmeden önce bi tüvturke sormakta yarar var bence ...orda uğraşmak yerine @Micqrop :)

Muayeneye gitmeden önce bi tüvturke sormakta yarar var bence ...orda uğraşmak yerine @Micqrop :)

Abicim tuvturk e sormaya kalkarsak eger hafifkusurlari bile sana sayiyo yaptirda gel diyo :)
İlkyardim cantasi artik hafif kusur ama adamlar olmasi lazim tedarik etmeden gitmeyin diyolar :)

İlk yardım çantası mecbur değil hafif kusur 3 ay önce ben unutmuştum gittim geçirdiler:)

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Abicim tuvturk e sormaya kalkarsak eger hafifkusurlari bile sana sayiyo yaptirda gel diyo :)
İlkyardim cantasi artik hafif kusur ama adamlar olmasi lazim tedarik etmeden gitmeyin diyolar :)

Sen işini bilirsin semihim ...ama sormaktan da zarar gelmez aslinda:)

Geri
Üst Alt