Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seri üretim en hızlı Polo,tam 220 bg

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
Seri üretim en hızlı Polo,tam 220 bg! | Otomobil Dünyam

vw-polo-wrc-1.jpgvw-polo-wrc-2.jpg

WV,uzunca süredir üzerinde pek çok soru işareti bulunan Polo R WRC modelinin resmi tanıtımını ralli versiyonu olan WRC ile birlikte gerçekleştirdi. Modelin ralli versiyonuna göndermede bulunan çok kollu jantları ve daha agresif tamponları ile GTI’dan farklılaşmış. Sadece 2500 adetlik sınırlı üretime sahip olacak modelde dikkat çekici değişimlerden biriside ralli versiyonuna benzer çıkartmalar ve yan kapılardaki WRC çıkartmaları. Henüz remi iç görseller paylaşılmamış olsa da,Auto Show’da incelediğimiz kadarıyla yeni modelin içerisinde bolca Alcantara yer bulabilir. Polo WRC R,ralli versiyonunun aksine 1.6 lt’lik turbo motoru kullanmayacak. Modelde 2.0 lt’lik turbo beslemeli motor yer alıyor ve bu motor 220 bg güç ve de 350 Nm tork üretiyor. Bu sayede Polo R WRC,GTI’dan 40 bg ve 100 Nm daha güçlü. 0′dan 100 km/s’ye yarım saniye daha hızlı çıkıyor(6.4 sn) ve maksimum hız 260 km/s. Almanya’da 33.900 € ile satışa sunulan modelin ülkemize gelme durumu henüz net değil.

siteden alıntıdır!!

Ekli dosyalar

• vw-polo-wrc-1.jpg
    vw-polo-wrc-1.jpg
    29.8 KB · Görüntüleme: 18
  • vw-polo-wrc-2.jpg
    vw-polo-wrc-2.jpg
    30.5 KB · Görüntüleme: 16
türkiye ye siparişle getirirler bunu ancakk :) biz binermiyiz hayırr:D

fiyatına göre talep meselesi alan olur illa hastası elbet:) biz alırmıyız cupra tabikide :D

AutoShow'da bindim bu arabaya.İçi güzel,her zamanki VW kalitesi ama Benzin 50 Kuruş,arabada 10.000 TL desen almam.Çünkü Dışdan çok sevecen bir araba.Hırçınlık yok.Arabanın biraz sert bir görüntüsü olması gerekir misal Cupra

ne vardı seat a tasarımcı veya dizanynır cı olsaymısım okuyupda :D en azından bosuna dökmezdik şu sacları puhaha

bu araba inanılmaz güzel bikere 2.0 motor 1.4 lere neler yapılıyo bunun rahat 450 si taş :D

malesef türkiyeye geliceği fiyat düşünüldüğünde o paralarada anca hastası alır biner .

aynen ama yan yana konunca cuprayla gözüm kapalı cuprayı alırım tabi zevk meselesi hem daha ucuzz:Dkalan parayıda benzine yatırım yaparım 3 .5 milli piyango alayımda helee:eek:

aynen ama yan yana konunca cuprayla gözüm kapalı cuprayı alırım tabi zevk meselesi hem daha ucuzz:Dkalan parayıda benzine yatırım yaparım 3 .5 milli piyango alayımda helee:eek:
kazım boşuna uğraşma sakallı dede bana söz verdi piyango bana çıkacak:D

Geri
Üst Alt