Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

serhat ın(LeonRider) çuprası (yorumlara dikkat edin :D)

daha bir kac sitede daha yer alıyor serhatın çuprası :D yorumlar dehşet yine hepsini yayınlarsak reklam sitesi gibi oluruz :D:D

serhat abı uye olda genclerı aydınlat be abı :D

olm sizin ewin yanındaki fotolar bunlar.. nerden bulmuşlar fotolarını yarıldım yaa :) adamlar ömürlerinde cupra görmemişler herhalde :)

serhat abı uye olda genclerı aydınlat be abı :D

Onları Aydınlatmak İçin Tekrar Anadan Doğmalarını İsteyip Sıfırdan başlamak lazım

olm sizin ewin yanındaki fotolar bunlar.. nerden bulmuşlar fotolarını yarıldım yaa :) adamlar ömürlerinde cupra görmemişler herhalde :)

Arabam ne hallere düştü kıvanç görüyon dimi Başka birçok site demiş mesut ama onlarıda merak ettim :D

aynı resimlerle birden cok sitede cupra olarak yer alıyor aracın serhat. diğerlerindede komedi yorumlar var ama en komiği buydu diye bunu yayınladım :D

Sehat reklamın iyisi kötüsü olmaz derler...:D

Fotoları yoksa gizlidenmi çektiler...:)

Bagajdaki logo giderse nası açıcaksın bagajıııı bak gördün mü hepsi bitmiş onu düşünmüşler :D ve çupra kelimesine hastayım genelde çupra diyenlere yok mezgit diyorum :D siteye bittim :D benim arabamıda koymuşlardı resimleride buluyolar sağdan soldan zor değil :D

Buluyolar valla ama muhabbet onlara göre çok koyu adım çıkmış ulen :D

Geri
Üst Alt