Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Serhatın Reklam Tanıtımı

Sizce Bu Reklam Tutar mı?

• Kullanılan toplam oy
    28
  • Anket kapatılmış .
Lahmacun satıyosa tutar, balık satıyosa tutmaz diye bir seçenek eklenmesini talep ediyorum :D

Şaka yapıyorum tabi abicim sen ne yapsan tutar :)

artık balıklı lahmacun mu yapıcan abi..
Karadenizliler sevebilir.. :D

Karaşopar bu taklit kokan hareketlerini kınıyor yanımda olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ;) Tutar yada tutmaz onu bilemem ama bu Kıvanç ömrü boyunca beni geçemediği için saçlarına daha fazla ak düşecek bak bunu biliyorum :)

Gece gece adamın canını lahmacun istetiyosunuz ya..:D

Karaşopar bu taklit kokan hareketlerini kınıyor yanımda olan arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ;) Tutar yada tutmaz onu bilemem ama bu Kıvanç ömrü boyunca beni geçemediği için saçlarına daha fazla ak düşecek bak bunu biliyorum :)

Serhat abi sana bi soru sormak istiyorum gerçekten merak ediyorum..
pideyle etli ekmek arasında ne fark var Allah aşkına. ??

Serhat abi sana bi soru sormak istiyorum gerçekten merak ediyorum..
pideyle etli ekmek arasında ne fark var Allah aşkına. ??

Etli ekmek çok fazla yemedim açıkcası ama pide de yapılan yere göre değişir etli ekmekte o yöreye ait bişey birbirine çok benzer mesela antep lahmacunu ile urfa lahmacunu bambaşkadır antep sarımsak ve bol sebze ile yağ kullanır urfa et ağırlıklı hafif sebzeli yapar ve antep gibi sarımsak atmaz soğan kullanır....

Geri
Üst Alt