Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Serbest Yazılar 1

Meçhule sesleniş

Deli akardı o günlerde kanım. Bilirim şimdi de, bilmezdim o zamanlar. Birşey varmış, insanı kendinden alıp rüyalara daldırırmış. Kan deli akıyor ya .. Kapıp gtürüyor her önüne çıkanı. O'nu da kaptı götürdü işte.. Bilirim şimdi de, bilemezdim o zamanlar. Yıllarca aynı rüya içinde bir cehenneme bir cennete girip girip çıkacağımı. Yalancı meleklerden yana bolmuş şansım, az el tutmadım beni cehennemden çıkarsaın diye ve az tokatlamadı uazndığım eller. " Hayatmış" dedik.. Dedik de rüyayı hayat olarak kanıksadıkça nasıl gerçekten uzaklaştığımızı göremedik. Kan deli akardı. Beni aldı, O'nu aldı, kattı önüne de hiçbir engel durduramadı delikanımı... Hata da değil, suç da ;mutsuz da değilim çok şükür. Lakin şimdi bu deli kanın bir yerinde ben ; kim bilir neresinde sen, birlikte sürükleniyoruz da gülüm... Korkuyorum ! ya bir daha hiç bulamazsak birbirimizi...

Sendemi şair oldun be mert:) hayat adama neler söyletiyor bee

ya hiç bulamazsak birbirimizi...............?

Geri
Üst Alt