Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Serbay'ım

,@kfy @memet_one @aykstc

Özellikle konuyu açan Cezmi abi başta olmak üzere diğer arkadaş ve abilerime cani gönülden teşekkür ediyorum. İyi ki sizleri tanıdım bu dünyada, iyi ki hep beraberiz. Tüm zorluklara göğüs gerdik mücadele ettik hep ayakta durduk. Umarım sonuna kadar da hep böyle bütün olup sevincimizide mutluluğumuzuda acımızıda hep beraber paylaşırız.

Bu arada doğum günüm değil Cezmi abi içinden gelerek açmış konuyu :) Çok teşekkür ederim tekrardan... Mutlu ettin beni abi :) Bende seni seviyorum abi ve hepinizide seviyorum :)

NOT: Çok ama çok özür diliyorum konuyu geç farkettim. Etiketlenme vs de olmamış kusura bakma Cezmi abim :(

@PATRON Serbay kardeşim doğum günün olmasada gelecek bir gün nasıl olsa şimdiden kutlayalım... İyi ki varsın iyi ki bizimlesin kardeşim... :)

beyefendiliğin ve ağırbaşlılığın ayrı, muhabbetin bi okadar güzel kaliteli insan @PATRON serbayım. iyiki tanımışım seni. çok emeğin var burda
A D A M I N H A M M A D D E S İ . . .

bu aile de emeğin çok büyük , bizde seni çok seviyoruz kardşim.

Geri
Üst Alt