Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seramik kaplamanin üstüne pasta cila çekilir mi?

Gakgoş34

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar aracını yaklaşık 6 ay önce seramik kaplama yaptırdım bu geçen zaman zafinda aracimda Kıncal çizikler meydana geldi ben bu çizikleri gidermek için kaliteli bir ürünle bu kıncal ciziklere kendim müdahale etsem bi sıkıntı olurmu bilen arkadaşlarım yardimci olursa çok mutlu olurum.şimdiden çok teşekkürler ederim.

Egerki pasta yaparsan seramik gider cizik olustuysa o arabanin uzerindeki seramik degildir veya en dandik olanidir normalde seramik ozelligi sildikce kendini yenilemesidir oyuzden senin aracinda seramik yok nano vardir buyuk ihtimalle

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Eğer aracınızdaki seramik çizildi ise iyi bir pasta cila ile seramik inceltilerek belki düzeltilebilir. Ancak 6 ayda seramiğin çatlaması iyi birşey değil. Arkadaşın da dediği gibi ya seramik çok kalitesiz yada seramik değil. Aklınızda bulunsun seramik uygulaması sonrası, seramiğin ömrünü arttırmak için yardımcı ürünler mevcut. Hızlı cila tarzı. Bu ürünleri her yıkamada yada ayda 1 defa uygularsanız seramiğin ömrü 2 seneden fazla sürüyor. Herhangi bir çatlama da olmuyor. Benim seramik üzerine kullandığım ürün Sonax BSD.

Valla bende anlamadım kardeşim yaptırdı benim zamanım olmadığı için ona bıraktım bu işi.seramiğin markasıda KİSHO. Yaptırdığı yer bayaa övmüş.bilginiz varmı bu marka hakkinda bilmiyorum ama çok yakından bakınca kincal çizikler var buda canımı sıkıyor bu yüzden care arıyorum arkadaslar

Valla bende anlamadım kardeşim yaptırdı benim zamanım olmadığı için ona bıraktım bu işi.seramiğin markasıda KİSHO. Yaptırdığı yer bayaa övmüş.bilginiz varmı bu marka hakkinda bilmiyorum ama çok yakından bakınca kincal çizikler var buda canımı sıkıyor bu yüzden care arıyorum arkadaslar
Bu tip uygulamayı yapan yerler uygulamalara garanti veriyor. Bildiğim 6 ay, 12 ay yada 24 ay periyodlarında. Götürün aracı. Onarsınlar pasta vb gibi işlemlerle seramiği bence. Dışarıda orta yollu bir seramik uygulaması en az 600 Tl den başlıyor. Yazık 6 ayda çatlama varsa.

Merhaba arkadaşlar aracını yaklaşık 6 ay önce seramik kaplama yaptırdım bu geçen zaman zafinda aracimda Kıncal çizikler meydana geldi ben bu çizikleri gidermek için kaliteli bir ürünle bu kıncal ciziklere kendim müdahale etsem bi sıkıntı olurmu bilen arkadaşlarım yardimci olursa çok mutlu olurum.şimdiden çok teşekkürler ederim.

Uzakdoğu ürünleri cam kaplamaların (mesela hemen hemen tüm 9H ifadesi kullanılanlar)
Üzerinde oluşan çiziklerin pasta cila ile giderilmesi mümkün olamamaktadır.
Bununla birlikte, en fazla bir yıl içinde ya kristalleşip dökülerek pek farkedilmeden;
ya da boya üzerinde çatlayıp yer yer açılarak farkedilen şekilde zaten yok olacaktır.
Kaplamanız seramik kaplama diye uygulanan bir nano veya herhangi bir boya koruma ise
ortalama 6 aylık ömrü vardır, pasta cila ile zaten rahatlıkla müdahale edersiniz.
Kaplamanız Matrix Micro Coatings ise pasta cila uygulayabilirsiniz.
Nihayetinde bu uygulanan yerdeki kaplamanın bir iki mikron incelmesine ve koruyuculuğun
biraz zayıflamasına sebep olur. İsterseniz üzerine tekrar Matrix Micro Coatings ikinci aşama
uygulanabilir..

Matrix Micro Coatings koruyuculuk anlamında tekrar ve yenileme gerektirmez.
Sadece su iticilik zamanla azalabilir, bu da basit wax veya cilalı yıkamalarla zaten
kolaylıkla yerine gelebilecek bir özelliktir.

Bu tip uygulamayı yapan yerler uygulamalara garanti veriyor. Bildiğim 6 ay, 12 ay yada 24 ay periyodlarında. Götürün aracı. Onarsınlar pasta vb gibi işlemlerle seramiği bence. Dışarıda orta yollu bir seramik uygulaması en az 600 Tl den başlıyor. Yazık 6 ayda çatlama varsa.
Dediğin gibi götüreyim bi baksınlar garanti vermişler di 1 yıl flan
[doublepost=1495454475,1495453791][/doublepost]
Uzakdoğu ürünleri cam kaplamaların (mesela hemen hemen tüm 9H ifadesi kullanılanlar)
Bununla birlikte, en fazla bir yıl içinde ya kristalleşip dökülerek pek farkedilmeden;
ya da boya üzerinde çatlayıp yer yer açılarak farkedilen şekilde zaten yok olacaktır.
Kaplamanız seramik kaplama diye uygulanan bir nano veya herhangi bir boya koruma ise
ortalama 6 aylık ömrü vardır, pasta cila ile zaten rahatlıkla müdahale edersiniz.
Nihayetinde bu uygulanan yerdeki kaplamanın bir iki mikron incelmesine ve koruyuculuğun
biraz zayıflamasına sebep olur. İsterseniz üzerine tekrar Matrix Micro Coatings ikinci aşama
uygulanabilir..

Sadece su iticilik zamanla azalabilir, bu da basit wax veya cilalı yıkamalarla zaten
Bilgileriniz çok teşekkürler ederim

uygulanabilir..

Merhaba, bu seramik ürünün satış linki mevcut mu? Amatör uygulamaya uygun mu? Tam olarak hangi marka model tavsiye edersiniz? Link varsa iletebilir misiniz?

Geri
Üst Alt