Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seramik kaplama ve cam filmi acil yardım

Herkese merhaba,Allah izin verirse bu hafta aracımı satın alıcam,bayinin bana sunduğu bir paket var Mafra titanium seramik kaplama,oracal kaput koruma filmi,oracal cam filmi,koltuk koruma hepsi için 2100-2300 tl arası bir fiyat çıkartıcak sizce nasıl markalardır tercih edilirmi önerirmisiniz ne dersiniz
Bence fiyatta pazarlık yapın çok yüksek fiyatı bende yeni yaptırdım 1400tl seramik. cam filmi. koltuk koruma. motor koruma
Kaput filmini istemedim daha kaliteli üzerine pasta yapılan filmden alıp uygulama yapıcam

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öncelikle hayırlı olsun ama benden tavsiye serviste dışarda yaptırıyo bildiğim kadarıyla babamda b8 passat var 2000 e yaptılar çorlu da serviste ama beş para etmez yani sen iyi biryer bul sırf servis tir garanti deme boşumada fazla para verme tavsiyem

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burda serviste seramikte kampanya vardı 900₺ yapıyordu bir ara. Bence servise yaptır ama biraz daha indirim yapmaya çalış. Nedeni ise servis her zaman muhatap olunan yer ama diğer firmaların yarın ne olacağı meçhul. Kaput korumayı tavsiye etmem. Zaten seramik yapıyorsun. Ayrıca sökmesi falan sıkıntı işler. Veya bir yerinden delinirse komple sökeceksin. Cam filmi zaten 250-500-1500₺ artık ne kaptırırsa. Sen 1600₺ civarı cam filmi ve seramik yaptır.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt