Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seramik kaplama ve cam filmi acil yardım

korayerbas

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba,Allah izin verirse bu hafta aracımı satın alıcam,bayinin bana sunduğu bir paket var Mafra titanium seramik kaplama,oracal kaput koruma filmi,oracal cam filmi,koltuk koruma hepsi için 2100-2300 tl arası bir fiyat çıkartıcak sizce nasıl markalardır tercih edilirmi önerirmisiniz ne dersiniz

Şimdiden hayırlı olsun fiyat biraz yüksek geldi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkür ederim bu markalar iyimidir peki ne dersiniz,cam filminin markasını ilk kez duydumda nasıldır acaba

Dışarda 1500 tl seramik kaplama + 500 cam filmi desek fiyat uygun hiçbirşey yaptırmasanıza seramik kaplamayı şiddetle tavsiye ederim

Bende öyle düşünüyorum ama kimiside bayi nin seramik kaplama işçiliğinden memnun kalmazsın vs gibi şeyler söylüyor kararsız kaldım biraz

Mafra hakkında çok bilgim yok sadece hızlı kuruduğunu biliyorum o da uygulama yapan firmanın işine geliyor sonax'a göre en kalın seramik bizde diyorlar benim arabamda bayide yaptırdım cam film seramik kaplama iç vinil koruma motor koruma kaput filmi o fiyatlara gelmedi haberiniz olsun

Dört ay oldu

Geri
Üst Alt