Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sensörlü Bisiklet ve Motosiklet için 16 LED Flash Tekerlek Animasyon Işığı

[video=youtube_share;8F5QYiG5A4o]http://youtu.be/8F5QYiG5A4o[/video]

Hasan Görmesin Bunları [MENTION=25109]LeonStyle[/MENTION]

Hasan Görmesin Bunları @LeonStyle

Bende bunların kralı var ön de 2 tane mercekli bir tane düz far. birtane direksiyondan ileriye vuran far. stop lambası frene basınca yanıyor sağa sola sinyal veriyor. arka jantın yanındaki demirlere 2 tane ışık taktım . +ön arka çamurluğu var volkswagen arması var metal çift taraflı bantla yapışmış siyah boynuzları var piano black kaplama ayaklık ve pedalları var, spor pedalı var. sonra aklıma geleni yazarım selcuk abi.

bunun yerine sibop uclarına ışık takılyıor pilini tak sibop kapağı gibi montaj et bisikleti sürerken sarsıntıda çalışıyor.

Bende bunların kralı var ön de 2 tane mercekli bir tane düz far. birtane direksiyondan ileriye vuran far. stop lambası frene basınca yanıyor sağa sola sinyal veriyor. arka jantın yanındaki demirlere 2 tane ışık taktım . +ön arka çamurluğu var volkswagen arması var metal çift taraflı bantla yapışmış siyah boynuzları var piano black kaplama ayaklık ve pedalları var, spor pedalı var. sonra aklıma geleni yazarım selcuk abi.

tamam Tamam Koçum bunlarla ikna oldum ben yazmana gerek yok başka bişey:D:eek:key:

Hikaye değil gerçek abi valla. İstersen foto çekerim valla karlı havada kullandığım için opsitlenme yapmış olabilir birkaçı bakmadım . foto çekerim sonra. yada birgün leon olmadan bulusmaya gelirim bisikletle. .:)

Geri
Üst Alt