Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sen neymişsin be ibiza...

passat 90 lık olsada basamamıştır emin ol :) çünkü 1.6 benzinli 1.9tdi 90 a yetişemez :(

passat 90 lık olsada basamamıştır emin ol :) çünkü 1.6 benzinli 1.9tdi 90 a yetişemez :(

O kadar emin olmayın, passatı da o kadar büyütmeyin gözünüzde lütfen..

IşaretlemekVolkswagen
ModelPassat
SubmodelPassat
Değişiklik1.9 TDI (90 Hp)
Kapı4
Power90 hp
Maksimum hız178 (171) km/h
100 km / h durma arası İvme14.2 (15.7) sec

IşaretlemekSeat
ModelIbiza
SubmodelIbiza II (facelift)
Değişiklik1.6 (101 Hp)
Kapı3
Power101 hp
Maksimum hız188 km/h
100 km / h durma arası İvme10.7 sec

Burada otomatik için yazmamışlar ama 2 sn koysak bile sonuç yine aynı...

yazmışken bende bir anımı yazayım. 2001 otomatil leon signo sahibi iken gaz altındaki o butonu bende farkettim. Buton iş yapıyor ama öyle abartılacak kadar araç kamçı yiyiyor veya şahlanıyor tarzı hiç bir hareketini görmedim. o butona her yüklendiğimde araçta şahlanan sadece direksiyondaki ben olduğum için puhaha 1 ay kullanıp hiç yıkamaya bile götürmediğim aracı sattım ve kurtuldum. atmosferik benzinli motor ve otomatik vites 2lisi umarım bir daha hayatıma girmez, 55lt benzinle en fazla gördüğüm menzil 450km oldu. Gücünde değildim, menzili 650km civarı olsaydı hala signo otomatiğe biniyor olabilirdim.

yazmışken bende bir anımı yazayım. 2001 otomatil leon signo sahibi iken gaz altındaki o butonu bende farkettim. Buton iş yapıyor ama öyle abartılacak kadar araç kamçı yiyiyor veya şahlanıyor tarzı hiç bir hareketini görmedim. o butona her yüklendiğimde araçta şahlanan sadece direksiyondaki ben olduğum için puhaha 1 ay kullanıp hiç yıkamaya bile götürmediğim aracı sattım ve kurtuldum. atmosferik benzinli motor ve otomatik vites 2lisi umarım bir daha hayatıma girmez, 55lt benzinle en fazla gördüğüm menzil 450km oldu. Gücünde değildim, menzili 650km civarı olsaydı hala signo otomatiğe biniyor olabilirdim.

Yakıt konusunda çok savurgan oluyor bu şanzıman haklısınız... LPG olmasa binilmez zaten benimkine de... 93 Golf' deki şanzımanı 2000-2001 araçlarda kullananlar utansın...

Geri
Üst Alt