Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sellektör Organizasyonu

Bu tür uygulamalar cok iyi, tebessümlük durumlar şahsen.. Fakat bu gün yenibosna E5'te şahsıma yapılan bir hareket/hakaret beni bu tür uygulamalardan soğuttu.. Bazı arkadaslar bu sellektör/korna uygulamasını, sanki ona küfür edermişcesine algılayıp sıkıştırmaya kalkıyor.. Orta şeritte seyir halinde ilerlerken yanımdan Beyaz bir Leon geçti. Arkadasımız aracını cok tatlı yaptıgından dolayı bende aracını begendigim icin korna yaptım. Frenledi yanına geldim bende haliyle tam camı açtım arkadasımızın yüz ifadesinden dolayı camı kapatmak zorunda kaldım. Camı acmamda ki amacımı anlamıssınızdır zaten, aracı üzerinde gayet iyi uygulamalar yaptıgı icin tebrik edecektim. Fakat o ifade düşüncelerimi yok etti.. Camı kapatırken bu aniden üzerime kırıp beni sol şeride sıkıstırmaya kalktı iyi ki de sol serit boştu kendimi sola atıp mecbur kaldıgım icin 70 km/s hız limitini aştım ve ilerledim. Gelmeye kalktı tabi ki de yetişemedi. Sonra ne oldu bilmiyorum.. İlk olarak basıma geldi bu olay. Artık kendi adıma söylüyorum, sondur sellektör veyahutta korna uygulamalarım.... Üzücü bir durum....
bunu yapan aptala yuh diyorum sadece...

Ben hep yaparım ama bana yapanı görmedim dahapuhaha

seat olarak bilememde exeo lar birbirlerini gördüklerinde sellektörde yapıyor kornada çalıyor dörtlüde yakıyor arabadan çok olmadığı için bu arabanın tadını alanlar bu fiyata bundan daha iyi bi araba binemeyeciğini bildikleri için birbirlerine biz şanslıyız der gibi selam veriyorlar ! :D:D arabanın önünde audi amblemi olsa 80-90.000 tl dan aşşa satılmaz e böyle oluncada hali ile bir farklılık doğuyor !

Selektör belki yanlış anlaşılır diye çekiniyorum yapmaya; ama bir Leon görünce, "aha kardeş" diyerek arkasına, sağına, soluna geçtiğim çok oluyor.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Selektör belki yanlış anlaşılır diye çekiniyorum yapmaya; ama bir Leon görünce, "aha kardeş" diyerek arkasına, sağına, soluna geçtiğim çok oluyor.

Bende genelde Koray abi gibi Seat görünce hemen arkasına takılırım yada yanına geçer birlikte giderim eğer içinde ki erkek ise ve yan tarafındaysam ufak birde selam veririm :)

Bu tür uygulamalar cok iyi, tebessümlük durumlar şahsen.. Fakat bu gün yenibosna E5'te şahsıma yapılan bir hareket/hakaret beni bu tür uygulamalardan soğuttu.. Bazı arkadaslar bu sellektör/korna uygulamasını, sanki ona küfür edermişcesine algılayıp sıkıştırmaya kalkıyor.. Orta şeritte seyir halinde ilerlerken yanımdan Beyaz bir Leon geçti. Arkadasımız aracını cok tatlı yaptıgından dolayı bende aracını begendigim icin korna yaptım. Frenledi yanına geldim bende haliyle tam camı açtım arkadasımızın yüz ifadesinden dolayı camı kapatmak zorunda kaldım. Camı acmamda ki amacımı anlamıssınızdır zaten, aracı üzerinde gayet iyi uygulamalar yaptıgı icin tebrik edecektim. Fakat o ifade düşüncelerimi yok etti.. Camı kapatırken bu aniden üzerime kırıp beni sol şeride sıkıstırmaya kalktı iyi ki de sol serit boştu kendimi sola atıp mecbur kaldıgım icin 70 km/s hız limitini aştım ve ilerledim. Gelmeye kalktı tabi ki de yetişemedi. Sonra ne oldu bilmiyorum.. İlk olarak basıma geldi bu olay. Artık kendi adıma söylüyorum, sondur sellektör veyahutta korna uygulamalarım.... Üzücü bir durum....

Ya o adamın eşref saati dışına denk gelmişsin ya da adam zaten özünde saygısızın birisi.
Geçmiş olsun. Şahsen benzeri bişey olsa benim de canım sıkılırdı.

Emre geçmiş olsun, belli ki biraz dengesiz birisine denk gelmişsin. Sellektör bizim trafiğimizde yanlış anlaşılan bir durum gerçekten bunu anladım ama bu kadarına da gerek yok diye düşünüyorum ben. Usta aman dikkat aman dikkat can bu pazarlığı bile olmaz...
Trafikte tabanın düz bassın mı derler bir söz vardı çok hoşuma gitmişti :) Ondan diliyorum sanada...

Ya o adamın eşref saati dışına denk gelmişsin ya da adam zaten özünde saygısızın birisi.
Geçmiş olsun. Şahsen benzeri bişey olsa benim de canım sıkılırdı.

Bence her ne olursa olsun uygunsuz bir davranıs idi. Aşırı canım sıkıldı tabiki de. Fakat bu tür uygulamalardan vazgectim desemde, bu gün görmüş oldugum bir beyaz Leon FR araca, gidiş & gelişli bariyersiz bir yolda dayanamayıp sellektör yapayım dedim inanın anında karsılıgını karşı taraftan iki kez sellektör yaparak aldım :) tahmin ediyorum ki nezaketen aynı sekilde dönüş yaptı bana :) bu durum hoşuma gitti. Keşke genelimiz böyle olsaydı...

Emre geçmiş olsun, belli ki biraz dengesiz birisine denk gelmişsin. Sellektör bizim trafiğimizde yanlış anlaşılan bir durum gerçekten bunu anladım ama bu kadarına da gerek yok diye düşünüyorum ben. Usta aman dikkat aman dikkat can bu pazarlığı bile olmaz...
Trafikte tabanın düz bassın mı derler bir söz vardı çok hoşuma gitmişti :) Ondan diliyorum sanada...

Kesinlikle öyle düşünüyorum bende. Yanlış anlaşılabiliyoruz ki çok üzücü.. Teşekkür ediyorum

Geri
Üst Alt