Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sellektör Organizasyonu

bu olaydan dolayı kayseride adımız leonlu sapıga çıkıyordu ki aracı sattım :)

Sabah önümde giden mavi bir Seat Ibiza FR gördüm :) Sellektör yapmadan önce içerisinde ki kişinin bayan mı erkek mi olduğuna bakayım dedim, şoför bayan çıkınca sellektör yapmaktan vazgeçtim :eek::eek::eek::eek: yoksa yapacaktım puhahapuhahapuhahapuhaha

başakşehirde 2-3 leona yaptım yavaşlayıp şöyle bir baktılar anlamadılar :)sanırım plaka 16 kayboldum sandılar:D:D

Karşıdan gelirken sellektör,yanından geçerken iki dıt dıt korna çalarım sürekli yıllardan beri.. :D

ben bunu 2008 de demiştim...hey gidi günler...ne çabuk geçti zaman....o zaman hatta forumda böyle bir konu vardı...ben açmıştım...ama leonlar demiştik....diğer seatçı kardeşleri az kaldı küstürelim...

sellektör yap,yaptır,yapmayanları uyar :)
Leonculara dicektim ama diğer Seatçi kardeşlerimize ayıp olmasın hem marka bütünlüğü modele bağlı spesifik özellikle bölünmesin diye sölemedim :)

Bu tür uygulamalar cok iyi, tebessümlük durumlar şahsen.. Fakat bu gün yenibosna E5'te şahsıma yapılan bir hareket/hakaret beni bu tür uygulamalardan soğuttu.. Bazı arkadaslar bu sellektör/korna uygulamasını, sanki ona küfür edermişcesine algılayıp sıkıştırmaya kalkıyor.. Orta şeritte seyir halinde ilerlerken yanımdan Beyaz bir Leon geçti. Arkadasımız aracını cok tatlı yaptıgından dolayı bende aracını begendigim icin korna yaptım. Frenledi yanına geldim bende haliyle tam camı açtım arkadasımızın yüz ifadesinden dolayı camı kapatmak zorunda kaldım. Camı acmamda ki amacımı anlamıssınızdır zaten, aracı üzerinde gayet iyi uygulamalar yaptıgı icin tebrik edecektim. Fakat o ifade düşüncelerimi yok etti.. Camı kapatırken bu aniden üzerime kırıp beni sol şeride sıkıstırmaya kalktı iyi ki de sol serit boştu kendimi sola atıp mecbur kaldıgım icin 70 km/s hız limitini aştım ve ilerledim. Gelmeye kalktı tabi ki de yetişemedi. Sonra ne oldu bilmiyorum.. İlk olarak basıma geldi bu olay. Artık kendi adıma söylüyorum, sondur sellektör veyahutta korna uygulamalarım.... Üzücü bir durum....

Geri
Üst Alt