Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sellektör Organizasyonu

Kesinlikle güzel bir hareket olur. Sellektör yapmayanlara korna çalalım :) Ben normalde Leon kullanan kardeşlerime yapıyordum hepsine yapayım:eek:key:

Ben de Leonculara yapıyordum zaten ama pek sallayan olmuyordu, şimdi üstüne bir de tüm SEATçılara yapacam bakalım ne sonuç verecek
bu olayı yayalım dostlar :)

Niyeyse istanbul 'dan bu duruma ya katılan pek olmuyor yada online olan yok istanbul 'dan :D

valla hakkaten sticker geleydi iyiydi :)
Gökhan abi geçen Pazartesi mesajıma cevap yazmış Tamamdır... diye bakalım öğlen kapıda kargocuyu görünce acayip sevindim ama kargo bana değilmiş :( Büyük bir heyecanla bekliyorum stickerı :D

başarılı bir hareket :eek:key:

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

başarılı bir hareket :eek:key:

karşıdan gelen olsun onumden gıden olsun selektör atıyorum tum leonlara hatta arkasında scw yazana siyah bır leona bıle attım bende stıcker yok dıyemı cewap gelmıyor bılemoyrum artık:) uzunları yakıp surcem artık:) güzergah werıyorum olurda cewap gelmesse sözlu hakaret we el kol dansı beleş:) tunalı eskişehir yolu, hafta sonlarıda eskişehir-esenboğa yolu hatta arbayla zorla cewırıp kaba kuwette uygulayabılırım sewgılerle:)))))

huyumdur trafikte seat toledolara yol veririm hep öncelik tanırım ama selektör yapacak scw üyesi yok:(

Geri
Üst Alt