Sellektör Organizasyonu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sellektör Organizasyonu

enormous

Kayıtlı Üye
Selam Dostlar,
Ben diyorum ki bütün SEAT'çi kardeşlerimiz birbirilerini gördüklerinde sellektör yapsa nasıl olur?
Düşünsenize trafikte böylelikle ne çok dostumuz olur, kendimizi daha güvenli daha mutlu hissetmez miyiz?
Her SEAT'çi karşıda,yanda,önde her nerde görürse görsün başka SEAT'çi kardeşine sellektör yapsın.
Hem böylelikle diğer markalı araçlar da kıskanırlar bunu SCW'nin nasıl büyük bir Club olduğu ortaya çıkmış olur.
Zamanla bu klübe üye olsun olmasın herkesin genel alışkanlığı olur bu sellektör yapma olayı SEAT'çi kardeşlerimiz arasında.
Ne dersiniz ?
Ben şimdiden bunu yapmaya başladım siz de katılırsanız kısa bir zamanda her yere yayılacaktır diye düşünüyorum.

altıpatlar

Kayıtlı Üye
ben görünce havalı korna çalıyorum daha güzel oluyor hemen tanıyorlar...
inşallah antep dışında da görürsem de uygularım polis vız gelir bana...

dmRhn

Kayıtlı Üye
Hıımmm, geçen yanımdan biri geçerken sellektör yaptı radar sandım herhalde seat 'tı :D Dur ben bunu dikkate alarak bende bundan sonra seat arabalara sellektör yapayım Istanbul 'da :D

memox

Kayıtlı Üye
Normalde arada bir yapıyorum bu şekilde ama dün Gölcük civarında arkamdaki bir Leon bana yaptı. Ben de kendi kendime "yaa adam niye selektör yapıyo zaten sağ şeritteyim bu niye habire selektör basıyo" dedim. Bir de önüme geçtikten sonra ben de yaptım ama sırf o yaptı diyeydi.

Meğer bu yüzden yapmış puhahapuhahapuhaha

RedLine

Kayıtlı Üye
ben hep atarım sana slektör abi görünce:D

enormous

Kayıtlı Üye
yapalım dostlar yapalım
bence süper bi uygulama ben full yapacam hangi moldel hangi marka SEAT olursa olsun
sellektör yapalım,yaptıralım yapmayanları uyaralım :D

dmRhn

Kayıtlı Üye
Kesinlikle bence de hem eğlenceli olur hemde keyifli olur birde şu stickerım gelseydi iyiydi de :D