Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Selam

S.a iyi günler bişi sorcam scw üyesiyim ve mobil sisteminizide kullanıyorum ve size bir kaçkez foto atmıştım beyenmediniz heralde yada başka şey var paylaşmadınız önemli değil ama bi cvap verirseniz iyi olur tsk

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Merhaba öncelik ile hangi kısıma gönderdiniz resminizi profesyonel yada iyi çekilmiş bir resim ise sıraya alınıp paylaşım yapılacaktır
Günlük çok fazla mesaj geliyor ve arkadaşların gözünden kaçabilir
Her zaman üyelerimiz önceliklidir ki farkımızın olmasının nedeni budur

Buluşma ve iletişim için profilde bulunan numaradan iletişime geçebilirsiniz

S.a iyi günler bişi sorcam scw üyesiyim ve mobil sisteminizide kullanıyorum ve size bir kaçkez foto atmıştım beyenmediniz heralde yada başka şey var paylaşmadınız önemli değil ama bi cvap verirseniz iyi olur tsk

Bu mesaj iPhone cihazımdan SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Merhaba
Göndermiş olduğunuz foto sosyal medyadan mı acaba. Öyleyse mehmetin dediği gibi sıraya koyulmuş yada gözden de kaçmış olabilir.
Profilde ki no.lardan iletişime geçebilirsin...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt