Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Selam

WildlesS

Kayıtlı Üye
Bende araniza yeni katildim arkadaslar ve bir srum olucak aracim 1.4 seat ibiza hava kutusunu cikarip bogazdan hava filtresi takmayi dusunuyorum bunun motora zarari olur mu? Marka olarak k&n yi dusunuyorum onerilerinize acigim tabiki simdiden tskurler

Hoşgeldin aramıza,boğazdan derken açık tip demek istedin sanırım..

Zararı olmaz,daha net hava alır çekişte rahatlık hissedersin..

Eyw saol cogu kisi bu goruste tekirdagda bunun fiyat ortalamasi ne kadardir peki bi bilgn var mi

Aleyküm Selam. hoşgeldiniz.
açık tip hava filtresi havayı daha az filtre edeceği için motora diğer filtrelere (orjinaline göre) göre biraz daha fazla pislik toz vb. şeyler girmesine sebeb olacaktır illaki. bu da zamanla motorda sorunlar çıkartabilir.
Ayrıca açık hava filtresini taktıktan sonra ses duymak için biraz daha gaza yukleneceksin yada aragaz vereceksin boylece araba daha cok yakacak bunuda unutma :D

Son düzenleme:
Ewt bununda farkindayim sirf bu pislik toz girmemesi icin k&n kullanicam ucuz bisi kullnmicam baglantilarinda da olsa

Hoşgeldin kardeşim buluşmalara bekleriz

Beni EDS'ler İYİ Tanır

• Beğen
Reaksiyonlar: drop
Geri
Üst Alt