Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

selam arkdaşlar siden yazılım down pipe hakkında bilgi istiyorum..

MiracuLous

Kayıtlı Üye
mrba arkdaşlar bu hafta sonu aracıma kople egzoz down pipe chip uygulaması yapacagım 14 tsi 125 aracımdan tahminen ne artısı eksi olur
aracım daha 12000 km de zararı olurmu bana ilerleyen km lerde. yaptıran arkdaşlar varsa kimi önerir.

hicbirsey olmaz aracina biraz rahatlar buda belki 5 ila10 beygir arasi artis olur

5-10 beygirden fazla olur güç artışı, çünkü yazılım değişikliğide yapılacak.

Tatmin eden beygir artışı olacaktır. Onemli olan hangi yazılımı yaptiracagin egzoz da çok abarti ses olmaz ise güzel oluyor

Egsozun capina dikkat et 1.4tsi lerde egsoz onemli yalnis uyguma eksiye goturenbilir araci

60 lık mış eksoz çapı paşaoğlu yapacak yazılımı da allah izin verirse 160-165 hp gibi bşy bekliyorum ben ama yapılınca belli olur büyük ihtimal

Geri
Üst Alt