Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Selam arkadaşlar act motor hakkında bilgi

nurettin.ugur.3956

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar 2015 fr lar 150 hp 1.4 tsi ve act motor olucakmış.Act motor nedir.Daha az yakar diyolar bilgisi olan varsa sevinirim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ACT motor yakıt ekonomisi sağlayan bir sistemle donatılmışlardır... Güce gerek duyulmayan zamanlarda ortadaki 2 silindiri askıya almak suretiyle sadece 1. ve 4. silindirlerle yola devam eder... Güç ihtiyacı hissettiğinde saniyenin bile altında bir hızla diğer 2 silindiri de çalıştırır ve devam eder... Benim bilgim bu... Almayı düşünüyor isen kesinlikle tavsiye ederim...

2015 fr lar böyle olucakmış
Bunu ilk wv golf 7 denemişler ve memnunlar
150 hp olmasına rağmen az yakıt maximum performans beni cezbediyo ama yinede bir görmek lazım diye düşünüyorum

Sent from my iPhone using Tapatalk

140 hp lik şu an kullanılan motor gayet ekonomik zaten, şu ana kadar da izlenimler golfe kullanılan motorun acayip bir ekonomi yapamadığı yönünde ... Hayırlısı

Geri
Üst Alt