Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seker adam ve ibizacilar buraya

oguncum vallaha bakalim gozumu korkuttun :) bende de 17 jant var taktirip ewe getirdim araci yolda bir fark hissetmedim ama araca agirlik binince daha iyi oluyo demissin bu konu birac icimi rahatlatti cunki daha araca benden baskasi binmedi yani 4 kisi rahatlikla binip yuruyebiliriz sorun olmaz diyosun

yaylarla kesınlıkle tek de olsan 100 kısıde olsan rahat ol orj 1000 kat daha ıyı vıraj kabılıyetı ve yol tutus sergılıcektır.

yaylarla kesınlıkle tek de olsan 100 kısıde olsan rahat ol orj 1000 kat daha ıyı vıraj kabılıyetı ve yol tutus sergılıcektır.

eywllh kardesim icimi rahatlattin ; cunki arkaya 2 kisi oturunca arka tekerlekler yaysiz ken camurluga gomuluyo du o sorun da ortadan kalkiyo anladigim kadari ile

benim de aracimda 3,5 luk yay var. konfor olarak mukemmel :D yol tutusu da super. ama arkasi havada :( surekli arkada iki kisi ile geziyorum.

baron 5cm yay hakkında aklımdaki tüm sorulara cevap alacak sorular sormuşsun :)
bende 5 cm coilex takmayı düşünüyorum, ama 3cm den yukarısı yayın amortisöre cok zararı olur diye duydum? öncelikle sorun yaratır mı arkadaslar ? yaratırsa nasıl bi kullanımda ne gibi sorunlar yaratır ? yardmcı olursanız sevinirim ..

Geri
Üst Alt