Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

şehir içi cupra tüketim

güzel değer şemunum bence biraz daha göstersen cupra çok rahat 500 km yi geçer bir depoyla. Ben şehir içi deli gibi sıka sıka 450 km gidiyorum. Sakin kullanımda araç 550-600km çok rahat yapıyor ama dsg faktörü var tabi..

güzel değer şemunum bence biraz daha göstersen cupra çok rahat 500 km yi geçer bir depoyla. Ben şehir içi deli gibi sıka sıka 450 km gidiyorum. Sakin kullanımda araç 550-600km çok rahat yapıyor ama dsg faktörü var tabi..

abı olabılır tamamen kassaydım dedıgın degerle olabılır ama bagajda full du.... senın yazılımdan sonra yakıtın ne oldu

4senedir söylüyorum ama pek kulak asan olmuyor herhalde:) 1.8 tsi, 2.0 tsi,fsi motorlar daha az yakıyor. Eski 2.0 fsi leonum 1,6dan daha az yakıyordu..

1.6 lar kadar hiç bir araç cüretkar olamaz :)

Yazilim filtre egsoz intercooler ile tuketimim ayni kaldi uzun sure test ettim filtre tuketimi arttirir egsoz tuketimi arttirir yazilim tuketimi arttirir olayi sehir efsanesi

benim aracın benzinli halinden az yakıyor.... ahahah :D:D:D:eek::eek::eek:

Geri
Üst Alt