Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

sees sess sess :@

kral_mzk

Kayıtlı Üye
ya arabayı servıse bıraktım aldım sesler basladı... debrıyaja basıyorum gacır gucur ses yapıyor dıreksıyonu cevırırken cıt cıt cıt ses yapıyor gacur gucur ordanda ses gelıyorr... hele dıreksıyona delırıcem şahınlerde olurdu ya donuslerde dıreksıyon cıtlardı o sese yakınn..sorunu yasayan varmı :(

direksiyon çevirirken oluşan çıt çıt sesi 2000 km olduktan sonra çıkmaya başladı servise gösterdim sıfır arabadada olduğunu söyledi, bizzat sıfır araçtada gösterdi halbuki eski leonumda 90 bin km lerde çıkmaya başlamıştı. çarşamba günü esenyurt doğuşa bende 15 bin bakımına götüreceğim bakalım nelerle karşılaşacağız :)

direksiyonu çevirirken çıkan çıt çıt ses airbag makarası olabilir..

o direksiyondan gelen ses bende de var ömer servise gösterdim biz birşey duyamadık dediler bildiğim küfürleri sayıp çıktım

ben gittim doğuş otoya ses için bitane abi çok ilgilendi saolasın o seslerin çoğu kapı fiitllerinden geliyomuş sprey sıktı heryerine

Geri
Üst Alt