Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seees:(

traper1905

Kayıtlı Üye
arkadaşlar cok canım sıkılıyo arabamı ilk çalıştırdığımda belli bi süre 1. ve 2. viteslerde ince bi düdük sesi gibi bi ses gelyo bu normalmi gaza bastığımda geliyo

bende öyle bir ses yok soner sen kocaelinin neresindesin yarın buluşalım mukayese edelim istersen

Düdük gibi bir ses mi:confused: bu kulağa pek hoş gelmiyo başka bir 1.2tsı ile mukayese etmek ve servise göstermek lazım acaba turbo kaçağı falan mı var üst vites hızlarda hisedilmeyen:confused:

umarım çalıştırır çalıştırmaz tapagaz kullanmıyosunuzdur..

Düdük gibi bir ses mi:confused: bu kulağa pek hoş gelmiyo başka bir 1.2tsı ile mukayese etmek ve servise göstermek lazım acaba turbo kaçağı falan mı var üst vites hızlarda hisedilmeyen:confused:

valla serhat teklifimi yaptım arkadaş koonuyu açar açmaz uçtu gitti tık yok

yekta ben 60 evlerdeyim araba motor soğukken yapıyo bu sesi gündüz işte olduğum için anca girebildim nete

anladım yarın izmitten geçicem 5 dakika uğrarım olmazsa özelden gönder görüşürüz

bu ses sorunu o ılk calısmadakı turbodan cıkan ses olmasın?

Geri
Üst Alt