Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sebrİng xt1 egsoz Çok az sÜre kulanilmiŞtir

GKN

Kayıtlı Üye
leon 1.4 tsi de 3 ay kadar kullanılmıştır sorunu problemı yoktur.trafiktede sıkıntı çıkarmıyor muayeneden sıkıntısız gecmiştir tok bir sesi vardır kullanan arkadaşlar bilir. 700 liraya almıştım sıfır olarak.egsos takmayacagım için satıyorum. scw fiyatı 350 liradır az da olsa pazarlık olur :) ankara içi arkadaslar görebilir bunun dışında kargo ile istenilen bölgeye gönderilir alana şimdiden hayırlı olsun :)

sebring kalitedir,hayırlı satışlar..

2 ayrı leonda da bundan kullandım bir daha olsa yine bundan kullanırım. Herkeze tavsiye ederim.. hayırlı satışlar.

leon 1.4 tsi de 3 ay kadar kullanılmıştır sorunu problemı yoktur.trafiktede sıkıntı çıkarmıyor muayeneden sıkıntısız gecmiştir tok bir sesi vardır kullanan arkadaşlar bilir. 700 liraya almıştım sıfır olarak.egsos takmayacagım için satıyorum. scw fiyatı 350 liradır az da olsa pazarlık olur :) ankara içi arkadaslar görebilir bunun dışında kargo ile istenilen bölgeye gönderilir alana şimdiden hayırlı olsun :)

Öncelikle hayırlı satışlar Gökhan kardeşim... Hala satmadıysan telefon bilgini yazarsan sevinirm...

0506 366 46 46 ara kardeşim ne zaman istersen

güncel... scw son fiyat 300 tl dir :eek:key:

Geri
Üst Alt