Sebrİng xt1 egsoz Çok az sÜre kulanilmiŞtir | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Sebrİng xt1 egsoz Çok az sÜre kulanilmiŞtir

GKN

Kayıtlı Üye
leon 1.4 tsi de 3 ay kadar kullanılmıştır sorunu problemı yoktur.trafiktede sıkıntı çıkarmıyor muayeneden sıkıntısız gecmiştir tok bir sesi vardır kullanan arkadaşlar bilir. 700 liraya almıştım sıfır olarak.egsos takmayacagım için satıyorum. scw fiyatı 350 liradır az da olsa pazarlık olur :) ankara içi arkadaslar görebilir bunun dışında kargo ile istenilen bölgeye gönderilir alana şimdiden hayırlı olsun :)

PATRON

Administrator
2 ayrı leonda da bundan kullandım bir daha olsa yine bundan kullanırım. Herkeze tavsiye ederim.. hayırlı satışlar.

Leonm@nia

Kayıtlı Üye
leon 1.4 tsi de 3 ay kadar kullanılmıştır sorunu problemı yoktur.trafiktede sıkıntı çıkarmıyor muayeneden sıkıntısız gecmiştir tok bir sesi vardır kullanan arkadaşlar bilir. 700 liraya almıştım sıfır olarak.egsos takmayacagım için satıyorum. scw fiyatı 350 liradır az da olsa pazarlık olur :) ankara içi arkadaslar görebilir bunun dışında kargo ile istenilen bölgeye gönderilir alana şimdiden hayırlı olsun :)
Öncelikle hayırlı satışlar Gökhan kardeşim... Hala satmadıysan telefon bilgini yazarsan sevinirm...

GKN

Kayıtlı Üye
0506 366 46 46 ara kardeşim ne zaman istersen

GKN

Kayıtlı Üye
güncel... scw son fiyat 300 tl dir :eek:key: