Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SEAT'larımızın karlı havadaki fotoğrafları.

selçık bide sanruf olaydı dadından yenmezdi allah nazarlardan saklasın:eek:key:

Deri Koltuklarını beğenmedim yoksa alırdım 1600 TL fark İstediler fakat Deri Koltukları yakıştıramadım ben kırmızı arabaya Açık kahve..Bide pederin arabada var Sunroof altı aydan altı aya belki açıyoruz.. hem toz Oluyor Arabanın içi Hemde Alçak Arabada Pek hoş Olmuyor o yüzden almadım hem yaz kış klima kullanan biriyim sunroof bana tamamen fuzuli diye düşünerek almadım... Ama deri koltukları beğenseydim kaçırmazdım :eek:key:

Deri Koltuklarını beğenmedim yoksa alırdım 1600 TL fark İstediler fakat Deri Koltukları yakıştıramadım ben kırmızı arabaya Açık kahve..Bide pederin arabada var Sunroof altı aydan altı aya belki açıyoruz.. hem toz Oluyor Arabanın içi Hemde Alçak Arabada Pek hoş Olmuyor o yüzden almadım hem yaz kış klima kullanan biriyim sunroof bana tamamen fuzuli diye düşünerek almadım... Ama deri koltukları beğenseydim kaçırmazdım :eek:key:
olsun buda iyi kardeş :eek:key::eek:key::eek:key:

22012012828.jpg
Bu da benden olsun arkadaşlar...
eski ibizamın geçen sene hatay da yağan kardan bir fotoğrafı.şimdi mersinde ibizam vay be:)
Bu arada arkadaşlar ailede ikinci ibizaya sahip olduk.Kardeşimi polo almaktan vazgeçirdim ve dün temiz bir 2001 model ibiza 1.6 signo aldık.
kardeşim iyiki almışız diyor.çok hoşuna gitmiş.bir araya gelince iki ibizanında fotoğrafını çekip paylaşacağım.kardeşime ibiza kardeşliği diye takılıyorum.:D
iki ay önce samimi bir arkadaşıma da sıfır ibiza reference aldırdım.o da çok memnun.
Devamı gelecek...:eek:key: okuldan bir öğretmen arkadaşımıda seat alacağız yakında...

Ekli dosyalar

• 22012012828.jpg
    22012012828.jpg
    88.4 KB · Görüntüleme: 22
Yarın karın tekrar bastıracağı söyleniyor. daha düzgün bir foto çekeriz artık daha fazla kar toplar

kayseriye yağmıyoki arkadaş yeni resim eklesek bu tarafa biraz kar gönderecek olan varmı :D

Maşallah abi aracın çok güzel. Lip'i nasıl taktılar slikonlamı yoksa vidaylamı.? ve kaç tl o lipler.
Sağol kardeşim teşekkür ederim,lipi erya'dan aldım 80liraya vidayla taktırdım,ama şuan lip yok aracımda,avatardaki basık haliydi.:eek:key:

bugün kar yağacağını söylediler bizim burda karın tanesi kalmadı.

Geri
Üst Alt