Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seatlarımızın Ayaz havadaki fotoğrafları.

LeonStyle

Kayıtlı Üye
Sabah okula gitmeden önce babamın arabayı götürmediğini gördüm bizim burda hep ayaz yapıyor sabahları fotosunu çektim bende . Karlı hava fotoğrafları çekiyorduk şimdide ayaz hava fotoğrafları. :seat

IMG_0329.jpgIMG_0331.jpgIMG_0332.jpgIMG_0336.jpgIMG_0333.jpg

Ekli dosyalar

• IMG_0329.jpg
    IMG_0329.jpg
    92.4 KB · Görüntüleme: 139
  • IMG_0331.jpg
    IMG_0331.jpg
    88 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG_0332.jpg
    IMG_0332.jpg
    84.2 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_0336.jpg
    IMG_0336.jpg
    84.1 KB · Görüntüleme: 57
  • IMG_0333.jpg
    IMG_0333.jpg
    94.4 KB · Görüntüleme: 55
sisli hava fotoğrafınıda sislerimiz açıkken foto eklerik. :)

Selçuk abi bahane aramıyorum sadece kendi aracımı değil tum scw. :) aracın kendi fotolarını eklemek istesem üye otomobilleri yeri var eklerim görürler. :)

sisli hava fotoğrafınıda sislerimiz açıkken foto eklerik. :)

Selçuk abi bahane aramıyorum sadece kendi aracımı değil tum scw. :) aracın kendi fotolarını eklemek istesem üye otomobilleri yeri var eklerim görürler. :)

Hadi Bakalım Öle olsun..

Şimdi bunun nerden aklıma geldiğini söyliyim.
Geçtiğimiz yıl facebookta Seat Türkiye karlı havada seatlarınızın fotoğraflarını yollayın diyordu bende yollamıştım ondan sonra bu yıl yine yağınca geçen sene fotoğraf topluyorlardı bu sene neden toplamadılar dedim geldim scw ye konu açtım. :D arabayı göstermek gibi bir amacım yok olsaydı konu açardım kendi aracım için eklerdim. :D

Şimdi bunun nerden aklıma geldiğini söyliyim.
Geçtiğimiz yıl facebookta Seat Türkiye karlı havada seatlarınızın fotoğraflarını yollayın diyordu bende yollamıştım ondan sonra bu yıl yine yağınca geçen sene fotoğraf topluyorlardı bu sene neden toplamadılar dedim geldim scw ye konu açtım. :D arabayı göstermek gibi bir amacım yok olsaydı konu açardım kendi aracım için eklerdim. :D

Tamam Koçum başka yerlere gitmesin iyi yaptın eywallah bişeymi dedik şimdi azıcık boyunun hakkını ver yoksa çıkarım Go kart takımından hadi bakim anlayıver beni:) daha fazlada açıklama yapma tamam:şoför

Geri
Üst Alt