Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seatlara zam ve yeni FR DSG

ACT ye o fiyatı kimse vermez sanırım, adam RSA da yazılım yaptırmış 183 hp veriyor, çokta güzel yürüyor, hepi topu 1000 tl ye bu iş tamam, ha bu paraı dsg için verirlerse orasını bilemem

150hp dsg fr hakkında bilgisi olan varmı abiler
Aynı motor siroccosu olan arkadaşım var yakıt olarak üzüldüğünü söylüyor ama performansı iyi diyor

Sent from my iPhone using Tapatalk

150hp dsg fr hakkında bilgisi olan varmı abiler
Aynı motor siroccosu olan arkadaşım var yakıt olarak üzüldüğünü söylüyor ama performansı iyi diyor

scirocco daki motor değil bu o eski tip turbo+sc li motor 160 hp bu 150hplik motor sadece şuan passatta gözüküyor yakında golfede güncelleniyor.aslına bakarsanız eski 140hp fr motorunun euro6 emisyon kurallarına guncellerlerkenki güç artışı.Ama seat için yeni bir teknoloji olacak olan ACT (aktif silindir teknolojisi)daha önceden beri golfte var ama çok bir tasarruf ettiğini duymadım ama ben neden beğendiğimi söleyim...Güncel leonun sadece FR donanımıyla tipini beğeniyorum ve de DSG kullanmak istiyorum TDI 'n gücü yeterli gelmiyor bu araba alınır ama bakalım temmuzda neden olmasın

Ben mk2 fr var hala kararsızım sahibindene verdim bir çok kişi aradı fiyatı yüksel tuttum 47.500 leri gördüm yakıt olarak memnunum performans olarakta bana yeterli geliyor
Acaba diyorum yazılımı mı arttırsam yoksa satıp yeni fr mı bilemedim

bende de 2009 1.4 tsi stylance vardı bu 150hplik motorla en az 1.5-2lt daha az yakabılırsınız 125liğe göre... aynı zamanda aracınız maksimum 150hp olurken yazılımla bu araç fabrikasyon 150hp...ayrıca DSg nin adı yeter ancak çok memnunsanız aracınızdan ne zaman çıkacak bilmiorum ama makyajlanmasını bekleyebilirsiniz en azından ozamana kadar arabanız eskir hemde yenı alacağınız aracınızın uzerine makyaj gelmemiş olur ama 2016 damı olur ne zaman makyajlanır bilemem ama araç aciliyetiniz yoksa benım dediğim mantıklı gibi

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt