Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seatlar zamlanıyor...

euro 2,42 fiyat düşürmek için çokta düşük değil aslında :confused: belkide yıl sonu kampanyası geliyodur :eek:

kampanya öncesi zamlarıdır sonra geri normal fiyata çakip yıl sonu kampanyası olayına getirirlermiş gibime geliyor

yeni yılda 1600 hacim altına ötv geliyo diye duydum doğru mudur ki :)

serbay ile yaklaşık bir ay önce serviste yanılmıyorsam seat marmara satış müdürüydü ile karşılaştığımızda sormuştum ne iş bu fiyatlar boca ve cupralarda diye seat destek veriyormuş o modellere zam geldiği ay destek vermemişler bizimkilerde 2 ay sipariş geçmeyeceklerini eski fiyata çekmeye çalıştıklarını söylemişti
bence boca cupra aşşağı iner 1.4 tsi FR aynı kalır diğer modellerde 2 bin lira civarında indirim olur.Yıllık hedefler her markada olduğu gibi tutmuyormuş tutturacaklar bi şekilde

istedikleri kadar arttırsınlar aralık ayında vw bünyesindeki arabalar kampanyaya girecek

Aracımı satıp 2012 1.2 TSI DSG Ibiza alacaktım vazgeçtim bu haberi duyunca... o kadar para verip şimdi bindiğimden küçük araba alacağıma acık daha ekler DUSTER alırım diye düşünüyorum... :)

Geri
Üst Alt