Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seatlar zamlanıyor...

mateach

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar konu açıldı mı bilmiyorum ama bir tanıdık araç alacak fiyatların 1500 tl zamlanacagını söylemiş bayiiler..şu an da sitede fiyatlar güncelleniyor..bende diyordum her araç aşagı yukarı 5000 - 6000 fiyatlandı seat neden şubatta:) 1500 civarı fiyat artırdı diye :)
ikinci zam yoldaymış

evet sitesinde fiyatlar güncelleniyo diyor..kur farkı oldu son 2 ayda..zam normal

Ben aracımı ekimde 1.90 kurdan aldım 46 küsüre gelmişti donanımla,kur şu anda 2.23 lerde.Zam normal..

Ben aracımı ekimde 1.90 kurdan aldım 46 küsüre gelmişti donanımla,kur şu anda 2.23 lerde.Zam normal..

abi şu an arabanın bana maaliyetiyle (kredi faizinden bahsediyorum) senin arabadan alabiliyomuşum olaya bak düşün ne kadar fark ödediğimi

bugün adanada servisteydim tam 10 tane seat satıldı hepside beyaz renk :D

KAsa değişime yaklaşıyor, geç ve az bile kalındı, gayet normal bir gidişat var, muadil markalarda kasalar yenilendi, şu anda en eski tasarım çıkışı Seat ta.

Sağlık olsun bakalım zaten adamlar şutlama cabasında iyice yer hazırlıyorlar ...

Geri
Üst Alt