Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seatlar zamlanıyor...

1.6 tdi dsg 49.000 den 50.500 tl ye çıkmış. aldığım fiyata satsam mı aracı acaba :)

ibizalara COPA diye bir donanım gelmiş bu donanım hakkında bilgisi olan varmı?

ibizalara COPA diye bir donanım gelmiş bu donanım hakkında bilgisi olan varmı?

Slm kendi sitesinde yazan bunlar..

ÇELİK JANT * GÖVDE RENGİ KAPI KOLLARI VE YAN AYNALAR * COPA DÖŞEME * COPA STIKER BULUNMAKTADIR.BÜTÜN BU ÖZELLİKLERİN HEPSİ SADECE 29.000 TL :)

O copa Edition Leonlarda da var artık.. Arkadaşın dediklerinin yanı sıra esp ve Techno Pack de standart ;)

Slm kendi sitesinde yazan bunlar..

ÇELİK JANT * GÖVDE RENGİ KAPI KOLLARI VE YAN AYNALAR * COPA DÖŞEME * COPA STIKER BULUNMAKTADIR.BÜTÜN BU ÖZELLİKLERİN HEPSİ SADECE 29.000 TL :)

ben bulamadım onu ama 1.2 TDI copa cıkmış o araba nasıl acaba bi baksak resimlere falan farlar hangisinden reference farı mı?

ben bulamadım onu ama 1.2 TDI copa cıkmış o araba nasıl acaba bi baksak resimlere falan farlar hangisinden reference farı mı?

Bizim Ibiza 5dr Copa SE her zaman olduğu gibi arzu olan bir fiyata, istemişimdir ekstra özellikleri ile size bir İbiza 5dr SE sunuyor.

COPA yükseltmeler:
•16''Fabula alaşım jantlar (1.4 85PS 63KW Petrol)
•Koyu renkli camlar
•İklim Kontrolü
•Deri direksiyon simidi ve gearknob
•Copa döşeme ile Koltuklar
•Işık ve yağmur sensörleri
•Anti-dazzle iç dikiz aynası

Benzin Motorlar:

1.4 85PS (63 KW)

Dizel motorlar:
1.2 TDI CR 75PS (55 KW) Ecomotive

Leonda ve ibizada güzel farklılıklar mevcut araclar için
http://www.seat.co.uk/generator/su/com/Copa/site/ecomotive/main.html
Linke bakmanızı tavsiye ederim ecomotive araçlar süper olmuş star&stop koymuslar bmw deki gibi Common Rail motoru eklenmiş

bugun fiyat için bir iki bayiii ile görüştüm seatlara 1 hafta içinde bidaha zam gelecek dediler arkadaşlar araba alacak arkadaşlar dikkat etsinn

Geri
Üst Alt