Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatlar için passat w8 ambiyanslı tavan lambası,montaj yardımı

kirlisakal

Kayıtlı Üye
''ehh bree kirlisakal gene yapmışsın yapacağını bende isterim'' diyebilirsiniz :) seat 6L kasalardan ibiza ve cordoba bu konuda şanslı görüyom :) 6j kasalardan da olan varmış diye duydum ama inceleme fırsatım olmadı.gene şeytana uyduk gene gene ...alışverişin sınırı yok.
neden bu konuyu açtım !!!
açtım cunku bir arkadaşla aldık ama nerden diyeceksiniz :D turkıyede doğuşta servisde 230 lira+ kablo aparatı 44 lira toplam 274 lira :) bizde düşündük taşındık günlerce :) neyseki tanesi toplam kargo dahil 185 liraya kablosu içinde orjınal oem ispanyol sitesinden almış bulunmaktayım.gemiyle özel businees kargoyla gelecek sigortalı.gumruk sıkıntımız yok. 10 gunde elimizde.almak isteyenlere yardımcı olmak bahabına özelden konuşuruz olmazsa burdan da yazışırız.
montajı gayet kolay.birebirdir
söküyoruz eskisini
18.jpg
sonra aldığımız w8 ambıyanslı sistemimizin kablosunu takıyoruz jaklı ....aynen nasıl söktüysek geriye yerleştiriyoruz.yalnız kablodan 1 tane kablo soketden bağımsız.onu da far butonu park lambasının beslemesine lehim ya da klemensle bağladık mı 2 tane kırmızı led +düğmelerdeki ışık aktif hale geliyor.bunun için ayreytten beyne kodlama tanıtmaya gerek yoktur.hepsi bu kadar montajı çok kolay..zaten 10 güne elimde olacak montaj esnasında fotoğraflarıyla paylaşımda olur detaylı anlatırım.gece torpido üstü altı cok hoş kırmızı efekti vardır.bizim araclarda gösterge teyp vs ışıklarla uyumlu olduğu için artık karanlıkta düğme aramaya son yapacak arkadaşlara duyrulur ve takipte kalınız tşkler iyi seyirler aşa bakın :)
w8lightgn2.jpg
IMAG0063.jpg IMAG0074.jpg

Son düzenleme:
10 numara. ayrıltılı bilgi verirseniz sevinirim. bende dün kırmızı iç sarı lambayı söküp yerine beyaz taktırdım fakat kesinlikle bunu yapacağım. fakat benim tavan lambası eklediğim resimdeki gibi. bir sorun olur mu

Ekli dosyalar

• 192023446rjd.jpg
    192023446rjd.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 50
10 numara. ayrıltılı bilgi verirseniz sevinirim. bende dün kırmızı iç sarı lambayı söküp yerine beyaz taktırdım fakat kesinlikle bunu yapacağım. fakat benim tavan lambası eklediğim resimdeki gibi. bir sorun olur mu
sıkıntı olmaz gibi ama okuma lambası yok bunun ebatı birebir.aküden tavana gelen kablo kaç pinli dir üstünden sayarmısınız kaç pinli girişi var.pin sayısı aynısa olur kanımca

abi yarın bakacağım buna.
tavan lambanın hemen arkasındaki soket 3 pinlise 3 kablolu yani olur düşüncesindeyim.üç kablo gelecek 2 pinlise olmaz komple tesisat kablosu değişmesi gerekir.sen çek bi fotografını bu konu içersinde paylaşırsanız daha net konuşşuruz takipteyım

güzel çalışma olmuş. gerçekten nerden gelir aklına bu tarz işler bilemedim.

Adam ya adam senin işi istanbula tasısak varyaa

Beni EDS ler İYİ tanır

Geri
Üst Alt