Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat'larımız Nerden Geliyor ?

Bende gozum kulagım burda oldugu için bole bir arastırma yapma ihtiyacı duydum... iyi okumalar arklar

http://en.wikipedia.org/wiki/SEAT_Toledo

was built on the Volkswagen Golf Mk4 platform, which meant stiff springs to support the load of the large 500 litre boot.[citation needed] The early models were built at the Volkswagen/Audi plant in Belgium, with improved build quality (compared to the Spanish-built previous generation), although the Toledo was still presented as an economic alternative to the lower level of the D segment, and included in the basic price a high level of equipment. One of the features most associated with the Spanish model, the tailgate was removed in favour of a more traditional saloon boot opening. The following year, the Toledo would be used as the base for a proper hatchback, the SEAT León.

bilgi amaçlı paylaşmak istedim :)

altı çizgili kısımda belçika üretimlerinin ispanyol üretimlerine oranla daha kaliteli olduğunu söylüyor.

neye gore işcilik ? motor? parca? ben fark olucagını zannetmiyorum...

diyorsunki audi fabrikasındaki işçiler tecrübesiz ispanyadakilerden daha becerkli olmaz:) ispanya fabrikasındaki işçiler bu tarz araçlar için daha yeni yeni yetişiyor tecrübe kazanıyor. farkta buradan kaynaklı. birde üretim yeri değişirken bazı parçalardada değişiklikler oldu.

Bence tüm SEAT lar gayet kaliteli. Özelliklede Japonyadaki otomobil fabrikalarının ürettiklerinden :D

Geri
Üst Alt