Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatinizle en son kaç yaptınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
walla ben en son 185 gördüm oda son görüşümdü heralde
çünkü benzin ibreside aynı hızla sıfıra yaklaşıyodu:D
resmen çıplak gözle takip edilebiliyodu şok oldum :rolleyes:

Aracı ilk aldığımda denemiştim aynı olayı bende yaşadım tam 185 km yi gördüm ve benzin ibresinin hareketi izleniyordu :) Araç yeni olduğu için korktum daha fazlasına :)

İskenderundan otobanda donerken yokuş aşşagı boşa attım 150km ye kadar cıktı. Bedavadan bir kaç km gittim :)

Aracı ilk aldığımda denemiştim aynı olayı bende yaşadım tam 185 km yi gördüm ve benzin ibresinin hareketi izleniyordu :) Araç yeni olduğu için korktum daha fazlasına :)
walla bikaç ay içinde lpg düşünüyorum
denememe o zaman kaldığım yerden devam etcem :D
ozaman giden yakıta çok acımam ama şimdi çok koyuyo :(

Başlıkta Seat diyor ama içerde marka yazmamış :D
Hatırladığım kadarı ile seat 1.6 ile 200-210 yapmıştık... utkunun eski araba...

Audimle ilk aldığımda alışkın olmadığım için yanlışlıkla 200 e çıkmıştım, onun dışında hız yapmayı pek sevmem, son hıza hiç çıkmadım ama kocaeli-istanbul arası çok kere 250 gördüm..
Haftada 1-2 kere 200 üstü iidir, dün bi arkadaşımın saxo su ile E-5 te 220 gördük ama hiç tasvip etmediğim bir olay :)

205 i gördüm hadımköy otobanda sonra viraj geldi:) Tahminim 215 küsüratlarında kesilir stock haldeyken.

Dün evimin aşağısında 150yi gördüm. Kayıtlarda:D

bende düşündüm artık benzin kullanmamaya karar verdim en temizi
daha doğrusu bu ülkede bizim için en iyisi LPG
aslında en iyisi dizel ama ahh ulan neyse :(

dizel arabaya ben hiç ısınamadım çok gürültülü çalışması ve bakımlarının ağır olmasından..
Lpg ye geçmeden önce 350-380 krş yakıyordu biyere giderken düşünerek gidiyordum
3000 deviri geçemıyordum korkumdan
şimdi çok rahatım walla istediğim gibi geziyorum ekmek almaya bile arabayla gidiyorum :)))
210 krş yakıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt