Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seatınızın en sevdiğiniz ve sevmediğiniz özellikleri

2016 toledo Ses yalıtımının az olması şikayetimdir. bunun dışında hiç canımı sıkmadı

Bende aynı şekilde o sesi alıyorum yok mudur bir çaresi :D çok ince bir ses geliyor
Valla geçen gün sanayiye gittim ustaya sordum çok önemli bir şey değil dedi. Arabanın mekaniğini etkileyecek bir durum değil dedi. Bende şimdilik beklemedeyim.

FR ların spor yaylarından kaynaklanan kronik bir ses, ileride araba alışsın geçer diyorlar ama ne kadar ilerisi zaman bazında belli değil

ilginç şeyler de yok değil örneğin otomatik katlanır ayna var hız sabitleyici var fakat kolçak yok koltuk arkalarında ve arka kapılarda cep yok.ama yine de o rakam aralığında donanım olarak iyi

1.4 2013 fr kullanıcısıyım performans yakıt konfor şekil açısından çok memnunum, eski kasadaki silecek ve arka kapı açma olayını bu kasada da beklerdim. ha bi de bozuk yolda sağ göğüsten gelen trim sesleri çok sinir ediyor adamı.

Geri
Üst Alt