Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SeatClubWorld Üyelerine Özel...........

bı ıs cıkısı senle zıyarete gıdelım bence :p

Heheh ondan sonra bizi tanıdığı güne lanet etmesin Ömer Serhat :D Pizza hut kapısında Wanted diye resmimiz duruyor benim kardeşlik ve bir arkadaş ile beraber. Natilius ta ki pizza hut taki elemanlar daha yiyecek misiniz ona göre sizin için pizza yapacağız demişlerdi en sonunda :D

Ya gecenin busaatinde okudum mesajları bittim ya :)
Abi karnında kazınmıştır bi karışık yanına lahmacun akabininde künefe :)
teşekkürler serhat'ım..
Ne yaptık ki bilal elimizden gelen şuan için bu :)
bı ıs cıkısı senle zıyarete gıdelım bence :p

gelin ömercan beklerim ;)

---------- Post added at 02:03 ---------- Previous post was at 02:02 ----------

Heheh ondan sonra bizi tanıdığı güne lanet etmesin Ömer Serhat :D Pizza hut kapısında Wanted diye resmimiz duruyor benim kardeşlik ve bir arkadaş ile beraber. Natilius ta ki pizza hut taki elemanlar daha yiyecek misiniz ona göre sizin için pizza yapacağız demişlerdi en sonunda :D

:D beni korkutmayın abi :D sizi tanımak herşeye rağmen güzel abim :D

Ya bak nasıl damardan giriyor :D Ömer ben daha fazla dayanamayacağım galiba şimdi avm si kapalı olduğuna göre Serhatın bağdat kızılkaya diyorum :D

abı yarın erken kalkıcam o yemeklerı yersem eller yalan olur :) ben oraya gıtsm kafadan suanda 5ısalak bı kasarlı durum var.

ayıptır soylemesı cs oynarken homıdı gırtlak nonstop mıdemede calıstım baktım yıgıt klasık soyledı bırsey yok oldu dıe :D

serhat sen tuba(Çağların eşi)ile akraba falan olmayasın

Geri
Üst Alt