Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

SeatClubWorld Üyelerine Özel...........

Konu, 'Sohbet' kısmında LeonRider tarafından paylaşıldı.

1. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    İsot Lahmacun Güngören Kale Alışveriş Merkezi

Selam SCW`li Dostlarım Firmamızın İsot Lahmacun-Kebap Güngören Şubesinde Siz Değerli Dostlarımıza Cezmi Abimizin Önerisi ile 40tl lik Nakit Yemeklerinizde %10 İndirim Yapmak İstiyoruz....
    Yolu Düşen SCW`li Dostlarımızı İsot Lahmacun-Kebap Güngören Şubemize Bekliyoruz....

Çeşitlerimiz:

Lahmacun
    Acılı Lahmacun
    Cevizli Lahmacun
    İçli Köfte
    Salata (lahmacun yanı garnitür)
    Mercimek Çorbası
    Acılı Urfa Kebap
    Acısız Urfa kebap
    Tavuk Şiş
    Kuzu Şiş
    Sarma Beyti (Salçalı sos ve Kaşarlı)
    Karışık Kebap (Tavuk-Kuzu-Domatesli-Urfadan oluşan 2 porsiyonluk kebap yanında fındık lahmacun ve küçük içli köfte ile.......)

Not:Kebaplarda dürüm ile Servis farklı servis koşullarında oldukları için fiyatları değişiktir kebaplar isteğe bağlı dürüm olarak alınabilir.Kebaplarımızın yanında garnitür olarak sadece Göbek-soğan-kırmızı lahana ve domates ile servis edilir...

Tarihçe....

İş Merkezleri'nde faaliyet göstermekte olup kalite ve işletmesiyle aynı çizgisini muhafaza etmektedir. İmalatımız tamamen yöresel olup, malzemeler, yöresinden temin edilmektedir. 14 yıldır en büyük övünç kaynağımız aynı 'geleneksel lezzet ve artan kaliteli hizmet' anlayışımızla yolumuza devam etmektir.

İsot'um Olmadan Asla...

Şanlıurfa'da özellikle çiğ köfte ve lahmacunun temel maddesi olan ve İSOT olarak tabir edilen kırmızı pul biber bölgenin en önemli tüketim maddesidir.

Üzerine şarkılarda bestelenen İSOT üretimiyle halkın önemli bir geçim kaynağıdır. Bölge insanının sağlığı üzerinde birçok olumlu etkisi olan İSOT içeriği açısından "Capiscin" maddesinin verdiği acılık, iştah arttırıcı özelliğinin yanında sindirim sisteminde bir çeşit dezenfekte edici madde olarak ayrı bir önem taşımaktadır.

Lahmacun ve çiğköfte başta olmak üzere her türlü yemekte çok yoğun olarak kullanılır. Taze ve kuru olarak tüketilir. Şanlıurfa'da yoğun ekim alanlarına sahiptir.

İSOT'u diğer biberlerden ayıran en önemli özelliği kurutulmuş yaprakların tohum ve damarlarından ayrılması, dolayısıyla işlenmesindeki ayrıcalığıdır.

www.isotlahmacun.com sitemizden alıntıdır...

2. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    ramazandan çıktık şimdi aç kurtlar gibi saldırırız :) Teşekkürler.

3. ekremsensoy

ekremsensoy SCW Üyesi

63
    7
    8
    bana da gecerlimi :)

4. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Bir şekilde yolu düşürmek lazım Serhat :D Umarım stoklarınız sağlamdır en son pizza hut sınırsızın ne anlama geldiğini öğrenmişti bizden :D

5. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    yav serhat beni mahvettin yav....bayılırım bunlara ama yolum inşallah seneye düşer...

6. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Bursa'ya paket servis hizmeti var mı acaba..? :D

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Kozyatağı Carrefour olsa süper olurdu.. :)
    teşekkürler..

8. ekremsensoy

ekremsensoy SCW Üyesi

63
    7
    8
    mutfağını dahil gezdim ürünler 10 numara ..

anlatılmaz tadılır...

9. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Herzaman kardeşim sen yedin zaten ürünlerimizi ilgilenemedik ama :)
    Mert abim biz sağlamız sen gel yeterki
    İnşallah beklerim :)
    Orda şubemiz var carrefourda ama orası ne yazıkki isim hakkı verildi :)
    Orayla ilgilenemiyorum bu şubede olduğum için sınırlı imkanım buraya beklerim Yiğit :)

10. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Carrefourdakinden zaten sürekli yiyip içiyorum..senin ismini verim indirim yaparlar mı..? :D

Sayfayı Paylaş