Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SeatClubWorld.com - Tanıtım Filmi

Elinee sağlık hasan valla on numara olmuş bu arada programında güzelmiş ben önceden fotoğrafcıda çalışıyodum ayrılırken ne kadar güzel program varsa orjinalini aldım dümbük bilgisayarı format atarken sormadan hepsini silmiş gitti :D

Elinee sağlık hasan valla on numara olmuş bu arada programında güzelmiş ben önceden fotoğrafcıda çalışıyodum ayrılırken ne kadar güzel program varsa orjinalini aldım dümbük bilgisayarı format atarken sormadan hepsini silmiş gitti :D

Format atmada acemidir :D zamanla ogreniliyor ben bile ilk formatı attığımda eksiklerim vardı yavas yavas ogrendim simdi bilgiliyim.

hasan bidahaki tanıtım filmi uzun vede tüm illeri kapsasın kardeşim ne kadar büyük bir aile olduğumuzu tüm türkiye görsün kardeşim emeğine sağlık :seat

hasan bidahaki tanıtım filmi uzun vede tüm illeri kapsasın kardeşim ne kadar büyük bir aile olduğumuzu tüm türkiye görsün kardeşim emeğine sağlık :seat

bunun uzerınden bıraz daha gecsın bulusmalar fln gerceklesssın yapıcam bir tane daha.

Geri
Üst Alt