Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

d3c8bb92b36bb950606b039c887e5439.png
091cebb4b79250352b7b1501f30c121a.png
03851bc129d533e6f6ffd5ba86dbe97e.png
55e66e3df2ca5c994f465d5a24f93a42.png
293c520bbe681afe59c80ef3df4bee6b.png

Herkese selamlar. Kimseyi kötüleme niyetinde değilim. Eminimki gönül verilerek yapılıyor bu işler. Ancak Sticker talebi keşke daha profesyonelce karşılanabilse. Paylaştığım mesaj dökümünden de anlaşılacağı üzere yaklaşık 1 ay talep ettiğim sticker gönderilmedi ve maalesef tepki olması adına yazdığım son mesaja cevap bile alamadım. Foruma üyeliğim yeni sayılır ve böyle aksaklıklar kişileri soğutur diye değerlendiriyorum, en azından beni soğutuyor işleyişin ciddiyeti adına. Hele de yazdığınız mesajlara bir de zamanında karşılık alamayınca hepten sinir bozucu bir durum oluyor. Bu nedenle gerekirse ücret karşılığı alalım ama talep edince alabilelim. Başta da dediğim gibi niyetim kimseyi kötülemek değil, sadece benzer sıkıntıların önüne geçebilme adına yazmış bulunmaktayım. Tekrar herkese iyi günler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

d3c8bb92b36bb950606b039c887e5439.png
091cebb4b79250352b7b1501f30c121a.png
03851bc129d533e6f6ffd5ba86dbe97e.png
55e66e3df2ca5c994f465d5a24f93a42.png
293c520bbe681afe59c80ef3df4bee6b.png

Herkese selamlar. Kimseyi kötüleme niyetinde değilim. Eminimki gönül verilerek yapılıyor bu işler. Ancak Sticker talebi keşke daha profesyonelce karşılanabilse. Paylaştığım mesaj dökümünden de anlaşılacağı üzere yaklaşık 1 ay talep ettiğim sticker gönderilmedi ve maalesef tepki olması adına yazdığım son mesaja cevap bile alamadım. Foruma üyeliğim yeni sayılır ve böyle aksaklıklar kişileri soğutur diye değerlendiriyorum, en azından beni soğutuyor işleyişin ciddiyeti adına. Hele de yazdığınız mesajlara bir de zamanında karşılık alamayınca hepten sinir bozucu bir durum oluyor. Bu nedenle gerekirse ücret karşılığı alalım ama talep edince alabilelim. Başta da dediğim gibi niyetim kimseyi kötülemek değil, sadece benzer sıkıntıların önüne geçebilme adına yazmış bulunmaktayım. Tekrar herkese iyi günler.

Sticker işine ücretsiz olduğu için takibi açısındam sadece @memet_one kardeşim bakıyor ve işi gereği hergün gittiği kargo ile anlaşma yaparak gönderim oluyor.
Farjlı bir gönderim talep ettiğin için ve işinin yoğunluğu nedeniyle gönderimi sağlayamamıştır muhakkak.
Gönderileri gecikmeli de olsa illa gönderiyoruz.
Msj kutusu dolduğu için görememiş de olabilir.
Kargonu yarın gönderiyorum

@alic kardeşim sana kargoyu sürat kargo ile gönderdim ptt bana uzak olduğu için gidemedim sticker şu ana kadar eline gelmiş olması gerekiyor bana geri gelen sticker olmadı verdiğin adreste sıkıntı yoksa ulaşmış olması gerekli

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Kardeş Adresimde bir sorun yok, ama elime ulaşan bir kargo da yok, sürat kargodan arayan da yok. Kargo takip numarasını gönderirsen sorayım. Bir de sadece sen bakıyorsan sticker işine diğer arkadaş nasıl yarın yollayayım diyor, yok arkadaş da bakıyorsa nasıl sadece senin baktığını söylüyor cevabında anlamadım, yardımcın mı ya da. Neyse sonuçta elime ulaşan kargo yok, takip numarasını yazarsan sevinirim.

Kardeş Adresimde bir sorun yok, ama elime ulaşan bir kargo da yok, sürat kargodan arayan da yok. Kargo takip numarasını gönderirsen sorayım. Bir de sadece sen bakıyorsan sticker işine diğer arkadaş nasıl yarın yollayayım diyor, yok arkadaş da bakıyorsa nasıl sadece senin baktığını söylüyor cevabında anlamadım, yardımcın mı ya da. Neyse sonuçta elime ulaşan kargo yok, takip numarasını yazarsan sevinirim.

Sticker gönderim işine sadece ben bakıyorum arkadaşımın elinde sticker olduğu için gönderirim diyor
Adres bilgilerini gönder bana tekrar kargoya bakayım bir sıkıntı olmalı mutlaka

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Duyuru niteliğindedir
Arkadaşlar sticker başvurusu yapıp kargosu gelmeyen cuma gününe kadar bekleyip bana özelden mesaj yazsın araç a teslim edilen birkaç kargo kayıp ne olduğu belirsiz kargo şb den kontrol ettik nerede oldukları belirsiz yani ne gönderilmiş nede nerede olduğu belli değil
Daha önce böyle durumla karşılaştık 2-3 ay sonra bir kargonuz daha gelebilir muhtemelen
Sticker isteğinde bulunan herkes cuma gününe kadar bekleyin ve gelmez ise bana tekrar özelden mesaj yazsın
Hatta 0544 267 1257 telefon numaram ister mesaj ister whatsapp üzerinden bildirsin
Oluşan sıkıntı yüzünden özür dilerim

Geri
Üst Alt