Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SeatClubWorld Üyelerine Özel...........

LeonRider

Kayıtlı Üye
İsot Lahmacun Güngören Kale Alışveriş Merkezi

Selam SCW`li Dostlarım Firmamızın İsot Lahmacun-Kebap Güngören Şubesinde Siz Değerli Dostlarımıza Cezmi Abimizin Önerisi ile 40tl lik Nakit Yemeklerinizde %10 İndirim Yapmak İstiyoruz....
Yolu Düşen SCW`li Dostlarımızı İsot Lahmacun-Kebap Güngören Şubemize Bekliyoruz....

Çeşitlerimiz:

Lahmacun
Acılı Lahmacun
Cevizli Lahmacun
İçli Köfte
Salata (lahmacun yanı garnitür)
Mercimek Çorbası
Acılı Urfa Kebap
Acısız Urfa kebap
Tavuk Şiş
Kuzu Şiş
Sarma Beyti (Salçalı sos ve Kaşarlı)
Karışık Kebap (Tavuk-Kuzu-Domatesli-Urfadan oluşan 2 porsiyonluk kebap yanında fındık lahmacun ve küçük içli köfte ile.......)

Not:Kebaplarda dürüm ile Servis farklı servis koşullarında oldukları için fiyatları değişiktir kebaplar isteğe bağlı dürüm olarak alınabilir.Kebaplarımızın yanında garnitür olarak sadece Göbek-soğan-kırmızı lahana ve domates ile servis edilir...

Tarihçe....

İş Merkezleri'nde faaliyet göstermekte olup kalite ve işletmesiyle aynı çizgisini muhafaza etmektedir. İmalatımız tamamen yöresel olup, malzemeler, yöresinden temin edilmektedir. 14 yıldır en büyük övünç kaynağımız aynı 'geleneksel lezzet ve artan kaliteli hizmet' anlayışımızla yolumuza devam etmektir.

İsot'um Olmadan Asla...

Şanlıurfa'da özellikle çiğ köfte ve lahmacunun temel maddesi olan ve İSOT olarak tabir edilen kırmızı pul biber bölgenin en önemli tüketim maddesidir.

Üzerine şarkılarda bestelenen İSOT üretimiyle halkın önemli bir geçim kaynağıdır. Bölge insanının sağlığı üzerinde birçok olumlu etkisi olan İSOT içeriği açısından "Capiscin" maddesinin verdiği acılık, iştah arttırıcı özelliğinin yanında sindirim sisteminde bir çeşit dezenfekte edici madde olarak ayrı bir önem taşımaktadır.

Lahmacun ve çiğköfte başta olmak üzere her türlü yemekte çok yoğun olarak kullanılır. Taze ve kuru olarak tüketilir. Şanlıurfa'da yoğun ekim alanlarına sahiptir.

İSOT'u diğer biberlerden ayıran en önemli özelliği kurutulmuş yaprakların tohum ve damarlarından ayrılması, dolayısıyla işlenmesindeki ayrıcalığıdır.

www.isotlahmacun.com sitemizden alıntıdır...

ramazandan çıktık şimdi aç kurtlar gibi saldırırız :) Teşekkürler.

Bir şekilde yolu düşürmek lazım Serhat :D Umarım stoklarınız sağlamdır en son pizza hut sınırsızın ne anlama geldiğini öğrenmişti bizden :D

yav serhat beni mahvettin yav....bayılırım bunlara ama yolum inşallah seneye düşer...

Bursa'ya paket servis hizmeti var mı acaba..? :D

Kozyatağı Carrefour olsa süper olurdu.. :)
teşekkürler..

bana da gecerlimi :)
Herzaman kardeşim sen yedin zaten ürünlerimizi ilgilenemedik ama :)
Bir şekilde yolu düşürmek lazım Serhat :D Umarım stoklarınız sağlamdır en son pizza hut sınırsızın ne anlama geldiğini öğrenmişti bizden :D
Mert abim biz sağlamız sen gel yeterki
yav serhat beni mahvettin yav....bayılırım bunlara ama yolum inşallah seneye düşer...
İnşallah beklerim :)
Bursa'ya paket servis hizmeti var mı acaba..? :D
Orda şubemiz var carrefourda ama orası ne yazıkki isim hakkı verildi :)
Kozyatağı Carrefour olsa süper olurdu.. :)
teşekkürler..
Orayla ilgilenemiyorum bu şubede olduğum için sınırlı imkanım buraya beklerim Yiğit :)

Carrefourdakinden zaten sürekli yiyip içiyorum..senin ismini verim indirim yaparlar mı..? :D

Geri
Üst Alt