Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatçıları ilgilendiren kin dolu ilan:)

walla adamın canı yanmış belliki baya kızmış olsa gerek böyle bişey yaptığına göre :D

2004 model arabanın km.si muhakkak oynanmıştır diyor...Çok emin konuşmuş..Benim Ibizamda 2004 model ve daha 72 bin küsürlerde...Adamın niye böyle bişi yaptığını anlamadım gerçi..:)

bencede saçmalamış benim arabam seat 2004 model 85 000 de bu kadar abartılıcak bişi yok...

5-6 ay önce kuzenim araba aldı aynı yerde çalışıyoruz kuzenle. Neyse nette dolaşırken bir baktık arabasının satış ilanı var! Başkası açmış ilanı.. hemen aradı kuzen dedi bu araba benim araba.. Adam da ben bunu sattım ama silmemişiz kusura bakma dedi birşey gözümüze çarptı ilandaki km ile arabayı aldıgımızda göstergedeki km arasında 80.000 km civarlarında oynama vardı. Kuzen adama dedi abi arabanın suanda km si bu sen ilanda şu kadar yazmışsın adam dediki benim yazdıgım dogru arabayı sana satan kişi(galeri) km yi geri çekmiş... Bu konuşmayı yaptıkran 1 saat sonra arabayı geri iade ettik..

Herkez böyle şanslı olmayabiliyor.. Bu ilandaki adamda seat ve hondaya bok atmış ne alakası var saçma sapan konuşuyor.. genelleme yapsın... hem 2004 model 85.000 km de araç bir dünya var orjinal.. bu öküz arabadan anlamıyor işte öylesine yazmış birşeyler..

5-6 ay önce kuzenim araba aldı aynı yerde çalışıyoruz kuzenle. Neyse nette dolaşırken bir baktık arabasının satış ilanı var! Başkası açmış ilanı.. hemen aradı kuzen dedi bu araba benim araba.. Adam da ben bunu sattım ama silmemişiz kusura bakma dedi birşey gözümüze çarptı ilandaki km ile arabayı aldıgımızda göstergedeki km arasında 80.000 km civarlarında oynama vardı. Kuzen adama dedi abi arabanın suanda km si bu sen ilanda şu kadar yazmışsın adam dediki benim yazdıgım dogru arabayı sana satan kişi(galeri) km yi geri çekmiş... Bu konuşmayı yaptıkran 1 saat sonra arabayı geri iade ettik..

Herkez böyle şanslı olmayabiliyor.. Bu ilandaki adamda seat ve hondaya bok atmış ne alakası var saçma sapan konuşuyor.. genelleme yapsın... hem 2004 model 85.000 km de araç bir dünya var orjinal.. bu öküz arabadan anlamıyor işte öylesine yazmış birşeyler..

Ulan bu insanoğlu insanın miğdesini bulandırıyo be....:mad:

sinirden saçmalamış cehaletten başka birşey değil rabbim insanlara akıl vermiş kullan kardeşim seatın ne günahı var sahiplerinin ne günahı var kendisi şimdi tanımadığı insanların ahını almıyormu böyle atıp tutmakla önce onu düşünsün yazık

sinirden saçmalamış cehaletten başka birşey değil rabbim insanlara akıl vermiş kullan kardeşim seatın ne günahı var sahiplerinin ne günahı var kendisi şimdi tanımadığı insanların ahını almıyormu böyle atıp tutmakla önce onu düşünsün yazık

Aynen Abi.
Nasıl onun hakkını yemişlerse, aracın kilometresiyle oynayarak, o da başka Seat satıcılarını töhmet altına alıp haklarını yiyo şu anda.

Markaya maal etmek sacmalıktan baska bsey degıl.50 lıraya adamlar Km dusuruyorlar ve bunu her markaya yapıyorlar.Adamın canı seat satan b duzembaz tarafından yakılmıs o da moku seatlara atmıs.2005 model leonumu 52k da sattım 2009 senesınde o da mı oynanmıstı :)

piyasa üç kağıtçı kaynıyor arkadaşlar. bundan 2 sene önce babamın mercedesini satmak için sahibinden.com'a ilan vermiştim. bir hafta sonra bir şahıs aradı sizin ilanın aynısı başka biri daha yayınlamış diye fiyatını da 2-3 bin lira aşağı çekmiş. İlana bi baktım adam almış benim ilandan fotoları birebir aynı ilanı yayınlamış satıldığı şehri ve fiyatını değiştirmiş bi kaç olmayan özellik eklemiş koymuş (benim yayınladığım ilanda aracın plakası okunuyordu bu dallama üzerini kapatmış). Hemen bi mesaj attım sahibindene hemen kaldırdılar ilanı ama anlamadığım bu üç kağıtcının ne yapmak istediği böyle bir araç var gelin görün deyip milletin parasını mı çarpmak :(

Geri
Üst Alt