Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatçılar benzinli leonum neden soğukta bu denli zor çalıştı

Tamamıyla soğuktan dolayı çalıştıktan sonra ısınsın aynı sorunu yapmayacaktır.Bulunduğun yerdeki soğuklar nedeni ile yoksa bizim Gaziantep te ben iki gün karın altında bıraktım arabayı tek marşta çalıştı.

dereceye bakılırsa o kadar soğukta geç çalışması normal diye düşünüyorum

arkadaşlar demekki dizel olsa oturup ağlayacaktık...araba pert olurdu o zaman eşim gelene kadar ben hiç dizele girmeyeyim...

dizel araba soğuk memleketler için hiç iyi olmuyor bu gün benim birader yozgan çekerekte öğretmen sabah aradı araba 1. viteste araba çalıştı ama başka hiç bir vitese geçmiyor diye şanzuman yağı donmuş olabilir dedi bende uzak bir ihtimal normal yağ donmadıysa şanzuman daha zor donar dedim. biraz araştırmadan sonra aracın vites değişim halatı donmuş araç 45 dk kapalı alanda çalıştıktan sonra kendine gelebildi. bence kış memleketlerinde dizel sorun hele hele araç modelsiz olacaksa ben hiç girmem o işe :)

Geri
Üst Alt