Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

seatçılar benzinli leonum neden soğukta bu denli zor çalıştı

Konu, 'Teknik Destek' kısmında GÖKHAN ŞİMŞEK tarafından paylaşıldı.

1. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    100_8333.MOV - YouTube
    arkadaşlar sizce akü mü zayıf da iyi marş basmıyor...ne oldu da bu denli zor çalıştı???ama akü olsa 3 dk marş sonunda hiç almazdı yanılıyormuyum benzinli araç bu denli donar mı ya???yada neresi dondu yav???

2. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Acaba arac uzun sure sogukta calismadida bolemi oldu

3. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    şemun dün 200 km yol yapmış saat öğleden sonra 3 gibi de kontağı kapamıştım...gece 10 da çalıştırmıştım en son...1 dk cık ama...

4. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    Çok soğuk varsa akü çökmüş olabilir abi Gökhan abi bakalım bi daha yapacak mı?

5. SİMON

SİMON SCW Üyesi

3.408
    174
    63
    Tam nedenini bilmiyorum gokhan ab ama benzeri basima geldi aracim 2-3 hafta (0-8 derece arasi) hic calismadan yatiyordu sonra calistirmak istedim 4. Seferde calisti acaba soguktan akumu bosalyo,,,
    Bu arada aracin cok guzel duruyo:)

6. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    gece 10 da çekmiştim...en son o zaman tek marşta çalışmıştı ama 1-2 sn uzun marş almıştı...

7. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    valla şemun artvinde -2 yi falan düşmüyo burda hiç sıkıntı yok da tık demeden çalışıyor işte eşimin yanına gidiyorum ya o zaman sıkıntı olmaya başladı saat sabah 10:20 artvinde dersim 1 de ve 190 km buzlu yolum var vede araba çalışmadı az kalsın tipe baksanıza:) kardeş arabaya da gözüm gibi bakıyorum 2007 ekim de aldım şu an 48 000 de:)

8. GÖKHAN ŞİMŞEK

GÖKHAN ŞİMŞEK SCW Üyesi

1.325
    224
    63
    artvinde asla yapmadı tak diye alıyor ilk kez başıma geldi broadwayımı hatırlattı ya aynıydı aglardım resmen hatta temmuz da bile böyle çalışırdı:) serhatcım sanırım soğuktan çöktü biraz da zayıftı ama bitik akü bu kadar marş basamaz ya broadwayımın ki bittiğinde 3 kez peşpeşe basamazdım marşa:)ama yine de akü zayıf sanıyorum ki...

9. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    Aynı araçtan bendede var kar yağışlarından sonra 2 gün falan arabayı hiç çalıştırmadım sonra çalıştırdığım zaman benim arabada aynı şekilde zorlandı ama ilk çalışmadan sonra sıkıntı olmadı direk ilkinde marş aldı ..Soğuklardandır diye düşünmek istiyorum ..:confused:

10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    muhtemelen soğuktandır. insanlar donuyor arabanın geç çalışmasıda normaldir bence :) hele hele o -23 de illaki zordur.

Sayfayı Paylaş