Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seatçılar benzinli leonum neden soğukta bu denli zor çalıştı

GÖKHAN ŞİMŞEK

Kayıtlı Üye
100_8333.MOV - YouTube
arkadaşlar sizce akü mü zayıf da iyi marş basmıyor...ne oldu da bu denli zor çalıştı???ama akü olsa 3 dk marş sonunda hiç almazdı yanılıyormuyum benzinli araç bu denli donar mı ya???yada neresi dondu yav???

Acaba arac uzun sure sogukta calismadida bolemi oldu

Çok soğuk varsa akü çökmüş olabilir abi Gökhan abi bakalım bi daha yapacak mı?

Tam nedenini bilmiyorum gokhan ab ama benzeri basima geldi aracim 2-3 hafta (0-8 derece arasi) hic calismadan yatiyordu sonra calistirmak istedim 4. Seferde calisti acaba soguktan akumu bosalyo,,,
Bu arada aracin cok guzel duruyo:)

417804_10150540565148795_548008794_8850298_362277881_n.jpg

gece 10 da çekmiştim...en son o zaman tek marşta çalışmıştı ama 1-2 sn uzun marş almıştı...

Tam nedenini bilmiyorum gokhan ab ama benzeri basima geldi aracim 2-3 hafta (0-8 derece arasi) hic calismadan yatiyordu sonra calistirmak istedim 4. Seferde calisti acaba soguktan akumu bosalyo,,,
Bu arada aracin cok guzel duruyo:)
valla şemun artvinde -2 yi falan düşmüyo burda hiç sıkıntı yok da tık demeden çalışıyor işte eşimin yanına gidiyorum ya o zaman sıkıntı olmaya başladı saat sabah 10:20 artvinde dersim 1 de ve 190 km buzlu yolum var vede araba çalışmadı az kalsın tipe baksanıza:) kardeş arabaya da gözüm gibi bakıyorum 2007 ekim de aldım şu an 48 000 de:)

Çok soğuk varsa akü çökmüş olabilir abi Gökhan abi bakalım bi daha yapacak mı?
artvinde asla yapmadı tak diye alıyor ilk kez başıma geldi broadwayımı hatırlattı ya aynıydı aglardım resmen hatta temmuz da bile böyle çalışırdı:) serhatcım sanırım soğuktan çöktü biraz da zayıftı ama bitik akü bu kadar marş basamaz ya broadwayımın ki bittiğinde 3 kez peşpeşe basamazdım marşa:)ama yine de akü zayıf sanıyorum ki...

Aynı araçtan bendede var kar yağışlarından sonra 2 gün falan arabayı hiç çalıştırmadım sonra çalıştırdığım zaman benim arabada aynı şekilde zorlandı ama ilk çalışmadan sonra sıkıntı olmadı direk ilkinde marş aldı ..Soğuklardandır diye düşünmek istiyorum ..:confused:

muhtemelen soğuktandır. insanlar donuyor arabanın geç çalışmasıda normaldir bence :) hele hele o -23 de illaki zordur.

Geri
Üst Alt