Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

seat

kartal

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben seat toledo 2006 yeni kasa aldım ve ilk arabam araba hakkında pek bilgim yok kitapcıgıda yok kitapcıgını nasıl bulurum ve göstergede içinde ünlem işareti olan bir kutucuk var o yanıyor nedir anlamı el freni degil diger işaret ne anlama geliyor yardımcı olurmusunuz

ünlem işareti sarı renktemi ? üçgen içindemi ? yanıp yanıp sönüyormu sadece yanıyormu ?
kendinizi tanıttınızmı ? kimsiniz nerdensiniz ? çokmu soru soruyorum delimiyim neyim :))

Arkadaşlar ben diyarbakırdayım memurum ışık yanıp sönmüyor sarı renkte

Arkadaşlar bu arabanın kitapcıgını nasıl temin etcem

Arkadaşlar bu arabanın kitapcıgını nasıl temin etcem

aynı arabası olan bir arkadaş fotokopi çektirip gönderebilir yada;
D.bakırda aynı arabadan gördüğünde çevir abi şu kitapçığı 2 dakika fotokopi çektirebilirmiyim de yada internetten indir

aynı arabası olan bir arkadaş fotokopi çektirip gönderebilir yada;
d.bakırda aynı arabadan gördüğünde çevir abi şu kitapçığı 2 dakika fotokopi çektirebilirmiyim de yada internetten indir
yekta kardeş int nerden indirecegim hangi siteden

internette toledao 1.6 stylance manual user diye arattır ingilizcesini bulma olasılığın yüksek...

o yıllarda üretilmiş tekrar 1,6cc alırsam direk headers, nanocharger, eko66 ve CAI ile tüketim ve performansa artı koyar diğer işlerine ondan sonra bakardım. hayırlı olsun. Sarı işaret sanırım lastik hava basıncı ile alakalı. Havaları kontrol et, sonrasında sabit 30km/h hızla giderken el freni bölgesindeki hava basıncı ayarlama butonuna 10 sn. kadar basılı tut sönecektir. Ama başka bir ikazsa bu anlattıklarımı unut.

Geri
Üst Alt