seat | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

seat

Konu, 'Arıyorum' kısmında kartal tarafından paylaşıldı.

1. kartal

kartal SCW Üyesi

4
    0
    1
    arkadaşlar ben seat toledo 2006 yeni kasa aldım ve ilk arabam araba hakkında pek bilgim yok kitapcıgıda yok kitapcıgını nasıl bulurum ve göstergede içinde ünlem işareti olan bir kutucuk var o yanıyor nedir anlamı el freni degil diger işaret ne anlama geliyor yardımcı olurmusunuz

2. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    önce kendinizi üyeler bölümünden tanıtınız

3. mevlut911

mevlut911 SCW Üyesi

1.528
    372
    83
    ünlem işareti sarı renktemi ? üçgen içindemi ? yanıp yanıp sönüyormu sadece yanıyormu ?
    kendinizi tanıttınızmı ? kimsiniz nerdensiniz ? çokmu soru soruyorum delimiyim neyim :))

4. kartal

kartal SCW Üyesi

4
    0
    1
    Arkadaşlar ben diyarbakırdayım memurum ışık yanıp sönmüyor sarı renkte

5. kartal

kartal SCW Üyesi

4
    0
    1
    Arkadaşlar bu arabanın kitapcıgını nasıl temin etcem

6. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    aynı arabası olan bir arkadaş fotokopi çektirip gönderebilir yada;
    D.bakırda aynı arabadan gördüğünde çevir abi şu kitapçığı 2 dakika fotokopi çektirebilirmiyim de yada internetten indir

7. kartal

kartal SCW Üyesi

4
    0
    1
    yekta kardeş int nerden indirecegim hangi siteden

8. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
  9. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    internette toledao 1.6 stylance manual user diye arattır ingilizcesini bulma olasılığın yüksek...

10. fnasif

fnasif SCW Üyesi

5.483
    284
    83
    o yıllarda üretilmiş tekrar 1,6cc alırsam direk headers, nanocharger, eko66 ve CAI ile tüketim ve performansa artı koyar diğer işlerine ondan sonra bakardım. hayırlı olsun. Sarı işaret sanırım lastik hava basıncı ile alakalı. Havaları kontrol et, sonrasında sabit 30km/h hızla giderken el freni bölgesindeki hava basıncı ayarlama butonuna 10 sn. kadar basılı tut sönecektir. Ama başka bir ikazsa bu anlattıklarımı unut.

Sayfayı Paylaş