Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Seat zamm

Çok hızlı artışlar..Eğer dövizin ateşi düşmezse yeni zamlar kaçınılmaz olacak sanırım..Ağustosta 76.500 olan Fr dsg şuan 84.800 oldu. 4 ayda 8300 tl zam..

Çok hızlı artışlar..Eğer dövizin ateşi düşmezse yeni zamlar kaçınılmaz olacak sanırım..Ağustosta 76.500 olan Fr dsg şuan 84.800 oldu. 4 ayda 8300 tl zam..

84.800 değil abi 87.900 olmuş güncelleme yapılmış

Ben ilk bakmaya başladığımda 18 jant medya plus otm fr 71000 di. Şimdi aynı araç 90 küsür. Allah ülkemin yanında olsun.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tam fr almaya niyetlenip bizim düldülü satışa çıkarttık, olmadı şimdi bu :)

2015 model 12300 km de ki Leon ST Style 1.6 TDI 110 HP DSG S&S aracım için cuma günü 78700 TL ye anlaşıp kapora vermiştim. Araç cam tavan+led paket+ alacantra koltuklu full donanımlıydı. Dün satış için gittiğimde araç sahibi zam yapmak için 40 takla atmaya çalışsa da zar zor aynı rakamdan alabildim. (söz ağızdan 1 kere çıkmıyor maalesef artık çoğu kişi için)
Ofisime döndüğümde aracın fiyatının ekstraları ile beraber Seat Araç Oluşturucuda yaklaşık 104.000 TL ye yükseldiğini görünce adama hak vermedim değil :))

Geri
Üst Alt